Logan Club Bacau Implineste 2 Ani

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    E posibil sa ajung si eu duminica sa va salut. Voi fi prezent la targul auto cu masina. Daca nu reusesc sa o vand am sa trec putin doar cat sa va salut!
    Stima de la Roman si LA MULTI ANI LCB
    VA ASTEPTAM PE LA NOI!!!
    sigpic

    Comment


    • #47
      Multumim Angelboy si te asteptam.Locatia pentru gratar sa schimbat.Marele eveniment va fi la Magura.Pentru invitatii care vor veni,ma pot suna 0749305957.Eu voi veni si-i voi conduce la locatia respectiva.

      Comment


      • #48
        Eu nu te sun...eu vorbesc doar cu Nsa...s-a intors foaia
        Niste poze cu locatia?E umbra?Un fotbal cu sticlele de vin putem baga?E lac sa dam la peste sau ne bazam doar pe ce bem?
        sigpic

        Comment


        • #49
          Daca vreti sa pescuiti,schimbam iar locatia.

          Comment


          • #50
            La Multi Ani LCBacau! Petrecere frumoasa la aniversare!
            Zambeste, maine poate fi mai rau!

            Comment


            • #51
              Multumim Cory si te asteptam.Azi am facut o plimbare mai lunga cu Dan.Am prima data la o locatie numai de Dan stiuta,undeva pe la Gioseni.Am chinuit masina prin padure mai ceva ca pe duster.Cand am ajung acolo,am costat ca nu mai era lacul de care stia Dan.Am gasit o alta locatie unde se poate pescui,asta ca sa-l multumim pe Valeriu,si se poate sta si la umbra.Mai tarziu o sa puna Dan pozele.Noua locatie este 'la coada lacului' pentru bacauanii care cunosc zona.
              Last edited by nsa; 5 May 2010, 17:22.

              Comment


              • #52
                ce deaq faci sorine cu posturile astea?? eu te cred ca vrei sa faci mai multe posturi sa fii primul, dar nici chiar asa...

                rog un moderator sa il baneze.... pardon... modereze pe sorin
                Last edited by dan08; 5 May 2010, 17:02.
                sigpic

                Comment


                • #53
                  Am vorbit cu Stefan,rezolva el problema.Baga pozele si filmuletul.

                  Comment


                  • #55
                    Locatia e la iesirea din Bacau spre Roman,in spatele livezii de la Bogdan-Voda.

                    Valeriu a confirmat prezenta galatenilor.
                    Last edited by KELBURTOS; 5 May 2010, 22:23. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • #56
                      Pfoai super tare locatia...imi place...ce intrebare mai am la voi care e primul punct de aprovizionare din acea locatie...si aici ma refer la o tigara un suc o berica...loc de buda gasim pe acolo?
                      sigpic

                      Comment


                      • #57
                        nu este departe de oras, maxim 4 km. este pe e85 la iesirea din bacau spre roman. uite si o poza dupa gps sa-ti faci o idee.
                        4 km pana in centrul bacaului, pt ca pana la E85 este maxim 1 km si magazine gasesti si pe acolo. buda este dupa copaci. in spatele baltii este o padure stufoasa.
                        Untitled.jpg
                        Last edited by dan08; 5 May 2010, 22:36.
                        sigpic

                        Comment


                        • #58
                          Bun atunci...si intrebarea de 1000 de puncte...are balta peste?Ca asa avem si noi balti in Galati care faceau reclama ca le-au populat cu peste si am dat o gramada de bani pe intrare si nimic...jmecherii il populasera cu sangerete (sau ceva de genul asta) si mananca numai iarba de pe fundul baltii
                          sigpic

                          Comment


                          • #59
                            zi-ne unde arunci undita si il trimit pe sorin sau pe stefan, ca e mai suplu, pe sub apa, sa-ti puna un rechin congelat in carlig sa te simti si tu bine dupa excursia de la bacau. sa ai ce povesti la intoarcere.... povestiri pescaresti. avand in vedere ca nu sunt mari pescari in club, eu ce ma mai pricep cat de cat, raspunsul o sa il aflam dupa ce dai tu la peste acolo. eu cand ma duceam la peste nu preferam zona aia pt ca era mereu aglomerata. ma duceam la alte lacuri, la distante mai mari si cu drumuri de acces aproape imposibile. am incercat azi sa ajung cu sorin intr-unul din acele locuri, de 100 de ori mai frumos si mai "virgin" ca actuala locatie, dar surpriza, lacul nu mai exista. au desfiintat doua lacuri de marimea celui pe care l-ai vazut in poza. azi am venit cu un gust amar acasa pt ca stiu ce rezerva avifaunistica avea acel loc. pacat ca se fac numai lucruri rele.

                            partea buna e ca... nu vei plati taxa de balta.

                            poate intr-o zi vom merge aici.... http://www.horgesti.ro/
                            Last edited by dan08; 5 May 2010, 22:52.
                            sigpic

                            Comment


                            • #60
                              Da ma...faceti experienta pe mine...in poze apare o cioata...langa cioata aia vreu sa lansez...deci vrei sonar pe o raza de 100 metrii patrat
                              Lasa ma ca vin cu micii in sacosa...pescuitul sa fie doar 4fun
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google