Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    unele au prindere in 2, celelalte 3 ) suficient de clar??? :p
    numar secundele

    Comment


    • #32
      foarte clar... si unde sunt punctele alea de prindere??? ca asta nu inteleg eu

      Comment


      • #33
        pai la alea in 3 puncte cred ca stii cum sunt la alea in 2 este doar diagonala uneia in 3. deci e prinsa numai sus , peste umar si jos in dreapta

        pt mai multe informatii http://en.wikipedia.org/wiki/Seat_belt
        Last edited by Marius; 26 November 2006, 19:36.
        numar secundele

        Comment


        • #34
          Mda.. in loc de airbag nu s-ar putea monta prezervative umplute cu ce-a strans omul in timp?

          Comment


          • #35
            mai stie careva si alte smecherii care se pot face la 'comp. de bord' de la preference in afara de cea prin care poti sa vezi cati litri de benzina mai ai in rezervor?

            Comment


            • #36
              Nu cred ca mai sunt altele...
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • #37
                am vazut ca multe masini, acum iarna, "isi pun" (ca defapt proplietarii le pun) niste cartoane in fata radiatorului. de ce? voi aveti asa ceva?

                Comment


                • #38
                  Sunt puse in general la masini mai vechi, gen Dacia 1310, etc. Cu ajutorul lor se incalzeste mai repede motorul(cam la jumate din timpul normal). La Logan io zic ca nu e nevoie, ajunge la temp optima destul de repede.
                  numar secundele

                  Comment


                  • #39
                    E ca sa nu inghete apa in radiator parca,daca rulezi cu ceva viteza se raceste si mai tare...ceva de genu ;)
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • #40
                      cum ma sa inghete apa in radiator? cuvantul antigel iti spune ceva? :p
                      numar secundele

                      Comment


                      • #41
                        Da frate..da nu toti apuca de baga antigel..eu de aia stiam ca se pune cartonu :p,as vrea sa vad pe unu cu un kit de spoilere cu carton d-ala )
                        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                        Comment


                        • #42
                          hmmm pai daca nu pun antigel, cu sau fara carton tot ingheata daca e ger :p

                          PS: am vazut un Megane Hatch 1.5dci cu carton )
                          numar secundele

                          Comment


                          • #43
                            cu ce sa curat eu bucata aia de material textil de pe usa soferului? merge cu biocarpet?

                            Comment


                            • #44
                              Cu biocarpet face spuma multa si e mai greu de luat spuma la sfarsit, poti sa incerci cu detergent si ai grija sa nu dai cu multa apa ca se usuca greu.
                              Last edited by andrei; 2 January 2007, 14:53.
                              Cel mai nou proiect auto din România!
                              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                              Comment


                              • #45
                                App de inghetat motorul si de..antigel... Mi s-a spart blocul la 1300 ). Din vina unui angajat de-a lu mamamea care nu a bagat antigel.... Si Cristi stai u linistit ca ingheata oricum si cu carton si fara daca nu ai antigel.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google