Logan Club Movie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Logan Club Movie

    vVa alegeti fiecare o poza cu golanu vostru, faceti una in ce pozitie credeti voi ca da mai bine... in poza sa apara numele sau nick-ul de pe forum . pozele vor fi adunate si vom face un filmuletz de prezentare a membrilor forumului...ptr cei ce vor sa vina cu idei rog sa ma contacteze.

    - o singura poza de membru cu numele sau nick-ul de pe forum pe poza.
    - deci numai poze cu masina....daca o sa fie si userul nu-i problema. masina sa fie in plan principal... si cat mai fotogenica...
    - nu iau poza de din my ride. nu vreau sa aud reclamati ca nu-i place poza pe care am pus-o..asa va alegeti poza care vreti sa apara in film
    - update la film se va face saptamanal si se v-a anunta in prealabil data aparitiei

    ordinea aparitiei pe forum a pozelor:
    1. unic
    2. CosTin87SIE
    3. SoNyKeL
    4. crististreulea
    5. RADU_LYN
    6. iooon_cug
    7. BRUTUSANF
    8. FLORYN
    9. dorutz
    10. Evolution
    12. gigi-kent
    13. $3fu_Em@
    14. performant
    15. valeriuciprian
    16. virtualmansorin
    17. ct11lyv
    18. giurisici fabian
    19. drone
    20. dan.gutu
    21. ROAD EMPIRE
    22. Cristi_Xp
    23. ‎CT-24-ALX
    24. SUPERCAR
    25. grassu
    26. fascu_ady
    27. laur200445
    28. victor
    29. GOLAN91
    30. raduprov
    31. 30rdd
    32. Sp!ke
    33. Rocri
    34. Peter Pan
    35. vali007
    36. Miker
    37. avionulnegru
    38. mouseinPAS
    39. ggd_87
    40. MAVERICK_SS
    41. unEL
    42. stanlei_82
    43. dsign
    44. Devil
    45. ct-87-vfm
    46. Steel
    47. mareom
    48. AgA
    49. petroman
    50. digedags
    51. PBogdan
    52. Beleaua
    53. Christnacht
    54. mdi_pro
    55. cristi
    56. Alxex
    57. GLDexTer
    58. KeanuRev
    59. ct-07-apv
    60. vali2706
    61. ashutosh
    62. mosu20ro
    63. Cubik
    64. alexdachim
    65. alexzbf
    66. online24hh
    67. blanarucristi
    68. gabriel
    69. mihai.gigi
    70. dukone
    71. Sooky
    72. martongrigore
    73. MDM
    74. wildserb
    75. felixb
    76. silviu_cos
    77.
    78.
    41
    in ordine alfabetica
    48.78%
    20
    in ordinea aparitiei pozei pe forum
    51.22%
    21
    Last edited by crististreulea; 29 February 2008, 08:49.
    sigpic

  • #2
    @Sp!ke: unic nu sterge, eu sint vinovatul pentru disparitia posturilor.
    ca sa nu caute omu in 10 pagini dupa poze si sa vada ordinea, am mutat in 2 posturi totul si parca e mai curat amu.

    ati inceput sa va certati asa ca o sa fac o lege aici!

    1. ordinea aparitiei in film a pozelor v-a fi in ordinea aparitiei pozei in acest thread. cei care au postat primi poza sint mai activi si urmaresc constant, deci e putin si meritul lor. ceai care nu au pus poza si au rugat sa fie asteptati... sa se grabeasca, n-am solutie . daca doriti schimbarea ulterioara a pozei pe orice motiv, contactati doar in PM pe unic.

    2. puteti propune melodii atita timp cit nu apar din nou certuri si pe acea tema. orice disputa legat de acest subiect se sterge. melodia o sa ramina cea cu care sint cei mai multi de acord si mi se pare corect. nu se va face nici un poll pentru alegera melodiei.

    3. posturile se vor sterge in continuare in acest thread, se incearca reducerea palavragelii aiurea si fara rost. de fapt nu se sterg, se muta toate intr-un singur post pe care doar moderatorii il vad.

    si ca sa nu uitati:
    unic s-a oferit voluntar pentru a face acest film! incercati sa fiti putini recunoscatori pentru efortul pe care il depune. de la voi a cerut ajutor doar cu postarea pozelor preferate.

    NU este termen limita de postare a pozei. saptaminal se face update la fillm.
    Last edited by crististreulea; 11 January 2008, 00:12.
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

    Comment


    • #3
      Stargate va prezina o invitatie
      Last edited by crististreulea; 11 January 2008, 01:00.
      sigpic

      Comment


      • #4
        Merge Queen - Bohemian Rhapsody sau melodia de la Billie Jean (MJ), dar doar melodia, fara voce.
        Multumesc... raman dator cu o bere .

        Comment


        • #5
          Unic poti sa faci o incercare la film cu o melodie a lui Kitaro? De ex. Matsuri. Eu zic ca ar iesi ceva frumos.
          Mult noroc.
          Cel mai lent 1,6 8v

          Comment


          • #6
            cele care nu au scris idul, il scriu eu
            ma ofer
            nu abuzati
            Last edited by crististreulea; 13 January 2008, 22:15.
            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

            Comment


            • #7
              Va propun urmatoarele fonduri sonore... voi ce ziceti?



              offtopic
              I'm in love... de shania twain


              Nu ma pot abtine... fata asta m-a rascolit...
              Last edited by crististreulea; 16 February 2008, 22:22.

              Comment


              • #8
                As prefera ceva mai ritmat dar nu m-ar deranja daca o sa fie una din aceste melodii.Numai bine
                Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                Comment


                • #9
                  Melodia de pe filmuletul 3 si 4 imi plac celelalte si propunerile nu prea se potrivesc din punctul meu de vedere

                  Comment


                  • #10
                    daca se poate... mie pe 19 sau pe 25 februarie luna aceasta imi ajunge masina si pe 26-27 o sa pun ceva poze cu ea cum am promis in thred "sfat logan" daca mai am si eu loc ar fi perfect

                    Comment


                    • #11
                      ce ziceti de asta ?

                      Eu zic ca merita sa fie pusa asa ca de inceputu filmului...
                      Attached Files
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        daca vreti sa incercati si voi, nu ezitati.
                        in plus puteti critica acest film! doar asa se poate imbunatati ceva la el
                        Last edited by crististreulea; 22 February 2008, 15:36.
                        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                        Comment


                        • #13
                          Frumos filmuletzu,dar totusi cu fff putine vizionari!!! de ce?

                          Ori asa de putin sunt interesati membrii de el ?!
                          Eu totusi spun ca ar trebui promovat si pe alte site-uri si motoare de cautare ca doar De ...e si imaginea LOGANCLUB si ar face parte si el cat de putin din politica de promovare a forumului .
                          Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                          Comment


                          • #14
                            nereusit, total nereusit...mai ales ca ai inceput cu un user banat

                            Comment


                            • #15
                              Eu nu cred ca e nereusit doar ca nu e bine promovat ,dar totusi acolo iti dau dreptate in ceea ce priveste chestia ca a inceput cu un user banat nu da bine ,dar mai stii poate streulea din respect ptr unic a facut asta
                              Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google