Suporti numere de inmatriculare "LoganClub"

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gata baieti!!!
    Am vorbit la telefon cu cei de la firma producatoare si am si dat comanda!!! Azi vor incepe sa le imprimeze si cam pe vineri au spus ca o sa-mi trimita coletul!!! Aproximativ la inceputul saptamanii viitoare le voi avea!!! M-au asigurat ca or sa iasa super misto!
    Modelul final a ramas cel atasat!
    Puteti incepe sa strangeti banii! 3,5 ron/buc
    In orasele unde se organizeaza intalniri ii rog pe organizatori sa stranga banii si sa mi trimita.
    Contul meu este:
    Nume: Stanciu Constantin
    Cod IBAN: RO85RZBR0000060009950675
    Deschis la Raiffeisen Bank


    Va rog sa-mi spuneti ce bani mi-ati bagat in cont si de la cine sunt! Faceti o lista eventual!
    Attached Files
    In tara momentan.

    Comment


    • felicitari ! maine pun banii la banca.4x3,5=14 ron
      am sa depun 20 restul mai vorbim noi Mersi

      Comment


      • Ca sa fie clar: Suportii vor fi IMPRIMATI cu acel desen!!! Nu se pune nici un autocolant peste!!!
        La pretul suportilor se adauga si taxele postale! Tocmai de aceea ar fi bine ar strange banii cate o persoana in fiecare oras ca sa trimit doar un colet.
        In tara momentan.

        Comment


        • Bravo Costin! Maine 10 lei de la GUSI ptr 2 buc. Cu livrarea vedem cum facem, saptamanal cineva de la serv merge la Constanta si il rog sa va intalniti dak poti, ca sa te scutesc de posta romana!
          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

          Comment


          • SI pe cand le aveam cat timp fac pana la CLUJ

            Comment


            • O ultima lista din primul lot se mai poate pune, ca sa vedem cine trebuie sa dea si cine mai asteapta lotul urmator ?

              @BRUTUSANF te bagi sa strangi pentru Buc? si sa ni le dai la "Farfurie" ?! (hai ca suna misto!)

              Comment


              • Pentru Bucuresi s-a deschis lista pe threadul "Intalnirea loganistilor bucuresteni -
                LoganClub Bucuresti"

                Comment


                • Pentru fiecare oras unde se organizeaza intalniri va face o lista si va strange banii organizatorul de intalniri din orasul respectiv. Cei ce stau in orase in care nu se organizeaza intalniri trebuie sa-mi dea un PM sau sa ma sune si sa-mi comunice cate bucati vor, numele si adresa lor completa si le voi trimite cate un colet.
                  In tara momentan.

                  Comment


                  • In seara aceasta mi-am dat seama ca nu am inclus si taxele postale(sau de curierat) pentru tot coletul pe care o sa-l primesc cu suportii in pretul acestora. Normal ar fi fost sa mai adaug inca putin la pretul lor (vreo de 50bani pe suport) dar pentru ca am dat un pret de prima data nu-l voi schimba!!! Pretul ramane acelasi!!! Dar va rog pe cei care doriti sa mai puneti cate un mica suma. Ar fi de ajuns daca ar lasa fiecare aproximativ 1ron la comanda dar eu nu va impun eu asta.
                    Pretul este de 3,5ron/buc + taxele postale*
                    *Cei ce sunt din orase in care se organizeaza intalniri si vor da o singura comanda (precum cei din Bucuresti) vor plati o singura taxa postala pentru toate bucatile, deci acea taxa se va imparti la toti si astfel se va diminua consistent.
                    In tara momentan.

                    Comment


                    • Ale mele vreau sa le trimiti la baietii de la iasi ca e mai usor si pentru mine sa le iau

                      Comment


                      • Ma simt nevoit sa spun STOP COMENZILOR!!! Pana cand voi trimite toate coletele la cei ce mi-au dat deja comenzile nu mai onorez altele! Dupa ce voi trimite toate coletele si o sa dau si pe la baietii de prin Constanta o sa vad cu cate bucati o sa mai raman si o sa primesc si alte comenzi.
                        Unde pleaca suportii si cate bucati:
                        Bucuresti- 63buc.
                        Iasi - 20 buc
                        Cluj - 11buc
                        Admin - 2buc
                        Gusi (Calarasi) - 2buc
                        Cleo11 (Tg-Jiu) - 2buc
                        CristiStreulea - 2buc?
                        2 pt mine, 4 Supercar
                        Sper ca nu am omis pe nimeni din lista!
                        Pentru cei ce mai doresc suporti, va rog sa va puneti pe lista de asteptare!!!
                        In tara momentan.

                        Comment


                        • Mai bucurestenilor voi.... cam prea multe ati luat) lasati si pentru restul tarii
                          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                          Enter the Matrix

                          Comment


                          • Ma trec si eu pe lista cu 4 buc...2 pentru mine si 2 pentru 51 MDM...poate ma poti prinde in aceasta prima comanda...azi (luni) iti trimit banii
                            sigpic

                            Comment


                            • La cluj bani s-au strans asteptam suporti

                              Comment


                              • Livrarea face o halta la Calarasi si pe urma pleaca spre Cluj...
                                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google