Sa-i Ajutam Pe Cei Mai Tristi decat Noi!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Da, eu pot si la 16,30. Voi fi acolo.
    Da, merg si eu cu masina. La fel si Relu.
    Sper sa incapem toti (si tot) in 2 masini.

    Comment


    • #47
      O zi importanta pentru comunitatea noastra...zic eu
      Cu toate ca am mai fost in vizita la o casa de copii ajutand la amenajarea unui loc de joaca azi a fost o zi care m-a impresionat...cu un ochi plang si cu altul rad...sper ca va dati seama de ce.
      Vom mai repeta isprava de astazi...eu asa imi doresc.
      sigpic

      Comment


      • #48
        Copiii coloreaza viata !!!

        Inspirata de un desen plin de viata al copiilor vizitati azi, impartasesc cu voi, "echipa inimilor" forumistilor LoganClub Galati, implinirea unei prime si celei mai importante etape a proiectului nascut din dorinta de a fi alaturi de cei mai tristi decat noi : copiii ajutati de fundatia galateana "Inima de copil" .
        Attached Files
        Loganist far'de Logan

        Comment


        • #49
          Sper ca si pentru copii vizita noastra a insemnat ceva, speram ca i-am bucurat. Privirea lor inocenta si plina de dorinta aprecierii si atentiei a fost dealtfel confirmarea bucuriei si a multumirii lor.
          Ne-au incantat cu un cantecel frumos si cu marturiile talentelor lor de a desena, picta sau confectiona diverse obiecte decorative, talente scoase la iveala cu ajutorul personalului fundatiei, care cu dedicatie si interes, le sta alaturi si constituie un real ajutor copiilor si familiilor acestora prin completarea educatiei micutilor.

          "Isprava" noastra, de altfel o actiune umanitara, a adus azi acestor copii un calculator dar, credem noi ca si o raza de speranta, intr-o viata mai roz, inconjurati de oameni mai buni. Putem fi cu totii mai buni, dar azi, in mod special, m-am simtit cu mult mai buna si cred ca e valabil pentru toti cei care s-au implicat, iar eu, ca initiatoare a topicului si actiunii, VA MULTUMESC !!! pentru finalizarea acestei prime etape....pentru ca da, vom incerca sa le fim alaturi si pe viitor!
          Attached Files
          Loganist far'de Logan

          Comment


          • #50
            foarte frumos pentru ceea ce faceti ! la cat mai multe gesturi caritabile !

            Comment


            • #51
              bravo voua!!!!

              la cat mai multe campanii!!!!
              Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

              Comment


              • #52
                felicitari pentru actiunea demarata si adusa la sfarsit!
                sigpic

                Comment


                • #53
                  Musumim !

                  Musumim pentru aprecieri, nimic nu-i greu cand e facut cu si din suflet ! Si asteptam in continuare si pe altii sa ni se alature pentru actiunile viitoare.
                  Topicul ramane deschis, actiunea continua. Cu mare drag!
                  Loganist far'de Logan

                  Comment


                  • #54
                    Gesturi de talia acestuia sunt dovada clara a maturitatii grupului ... atunci cand deja incepem sa ne gandim si la altii, nu numai la noi insine!
                    Sunt mandru de noi!
                    Evident, vom continua aceasta actiune inceputa atat de optimist si satisfacator! Acum stim exact ce avem de facut.
                    Multumesc si eu tuturor celor care s-au implicat si deasemenea multumesc acum si celor care se vor implica in viitor!

                    Comment


                    • #55
                      Daca ne-am maturiza toti ...sau marea parte dintre galateni ce bine ar fi

                      CataFOF,17PnF,bogdan_1984 multumim pentru apreciere.

                      Ce ziceti pana da frigul de-a binelea mai facem o vizita?
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        Baieti.....JOS PALARIA
                        Intalniri Logan Club Constanta:
                        In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                        Ptr detalii : 0723.955.045

                        Comment


                        • #57
                          Eu sunt fataaaaa !!!!
                          Adiiiii ...m-ai vazut in august ....seman eu a baiet ?
                          Loganist far'de Logan

                          Comment


                          • #58
                            Aaaaa nu stiam eu cine este ) ..... sincer sa iti zic cand te-am vazut nu stiam cine esti....debea acum mi-am dat seama ... hai ca e bine
                            Intalniri Logan Club Constanta:
                            In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                            Ptr detalii : 0723.955.045

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by valeriuciprian View Post
                              ...
                              Ce ziceti pana da frigul de-a binelea mai facem o vizita?
                              Trebuie sa incepem sa gandim urmatoarea miscare!
                              Categoric nu trebuie sa ne oprim aici!
                              Propunerile ar fi: ...

                              Comment


                              • #60
                                derularea listei de propuneri

                                Propunerile ar fi ...
                                1. Propunere sand'dana: Sa aflam zilele de nastere ale copiilor si sa le facem cate o surpriza cu aceste ocazii.
                                2. ...
                                3. ...
                                Loganist far'de Logan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google