Chiptuning Anulare DPF si EGR Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    s-au facut si pe cele de diesel . La restul masinilor aspirate sa luam un exemplu, renault clio 1.4 benzinar,acelasi motor ca pe logan remaparea costa 150 euro la benzinar , la logan 150 lei , iar la celelalte diesel 200-250 euro pe cand la logan 350 lei , respectiv 150 euro stage 2.
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • #47
      Salut
      Eu am MCV, 1.5 dci cu 70 de cai
      As inclina spre resoftarea de tip ECO, pt a fi mai sigur ca nu apar efecte negative in decursul timpului
      Doua intrebari am:
      1. Cat costa?
      2. Computerul de bord va afisa in continuare corect consumul / distanta?

      Comment


      • #48

        Consumul iti afiseaza ce consuma ,ar trebui sa fie diferit de cel dinainte ,foarte aproape de realitate .
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • #49
          Sa inteleg ca eco-tuning nu intra la oferta cu 350 de lei ...

          Comment


          • #50
            nu ,doar stage 1 e la oferta .Oricum diferenta e 60 lei
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • #51
              Pai pe linkul dat de tine, la varianta eco tuning scrie : Pret recomandat 533.
              Anyway, nu eram inca hotarat nici la 350, asa ca deocamdata cred ca zic pas.
              Poate apare alta oferta

              Comment


              • #52
                in euro mie imi afiseaza 100 eur )
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment


                • #53
                  Ceea ce reprezinta pretul fara tva in euro.
                  Cel putin asa apare pe site
                  Pretul in lei e dat ca fiind 533.
                  Dar cred ca inteleg ce sugerezi

                  Comment


                  • #54
                    Salut.Am si eu un dci de 85cp si as dori sa fac un eco tuning,dar nu stiu ce implica asta,care este diferenta dintre stage1 si ecotuning in afara de putere.(la eco 98cp , la stg 1 105cp)As dori sa stiu pretul.Si daca este la oferta.Multumesc.
                    Fara Semnatura.

                    Comment


                    • #55
                      NOU ecotuning intra la oferta de 350 lei .
                      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                      Comment


                      • #56
                        Salutare!
                        Am Dacia MCV 1.5Dci , 50kw...ce tip de ecu ...imi recomandati si care ar fii pretul acestuia....Mi-ar trebui putere si consum redus! Daca se poate!
                        PS: De la 50kw la cat ajunge optiunea de top! Si afecteaza motorul ?
                        Multumesc!


                        Apropo..Si-a montat careva ! Cum merge...Ceva detalii pls!!!
                        Last edited by mihai_u; 19 December 2010, 00:11.
                        Allways on the move ...
                        http://www.youtube.com/watch?v=Nwx_Bdgl2Bg

                        Comment


                        • #57
                          stg1 - 88 cp , pret 350 lei
                          stg2 - 95 cp , pret 150 eur .
                          Consumul la utilizarea normala probabil o sa scada un pic .
                          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                          Comment


                          • #58
                            Montajul...cum se face?
                            imi trebuie stage 2 ! trimis in Austria! ... pot sa montez eu acel ecu?..sau ce o fii !
                            Multumesc!
                            Allways on the move ...
                            http://www.youtube.com/watch?v=Nwx_Bdgl2Bg

                            Comment


                            • #59
                              Din pacate trebuie sa vii in Romania. Nu aveam dealer in Austria.
                              Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                              Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                              www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                              Comment


                              • #60
                                In ianuarie vin pana acasa...in BAIA MARE .... va rog sa-mi spuneti unde sa merg sa imi iau si sa montez un ecu...!
                                Allways on the move ...
                                http://www.youtube.com/watch?v=Nwx_Bdgl2Bg

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google