Sb-75-vyp

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • am rezolvat-o
    are surub de remote ascuns mama lui
    acu merge e ok
    revin maine cu poze proaspete dupa instalare
    Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

    Comment


    • poze si poate si un filmulet

      Comment


      • esti multumit d cum se aude ? cat te-a costat pachetul ?
        vibreaza ceva prin masina ?
        sigpic

        Comment


        • mijto masina ...cel mai tare ph2 de pana aqm !
          bafta in continuare !
          sigpicFGA-ul meu ... http://www.loganclub.ro/forum/tr_93_...9.html?t=25709

          Comment


          • asa arata sistemul montat.
            sunt multumit de el se aude bine.
            de vibrat nu duc lipsa, tot ce se poate biziie, asta e.
            Attached Files
            Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

            Comment


            • toate "face" la fel Vasile... De aia , daca te apuci de investit in muzica f serios trebuie sa incepi cu o insonorizare profi.....

              Arata bine ;)
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • foarte frumoasa! cat te-au costat jantele?

                Comment


                • noua achizitie jante pe 15 cu cauciucuri de iarna
                  jantele pe 17 sunt de vanzare
                  Attached Files
                  Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                  Comment


                  • renunti definitiv la 17

                    Comment


                    • nu, momentan stau si studiez dar as vrea in primavara sa pun pe 18 ceva.
                      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                      Comment


                      • Frumos.
                        Eu zic sa ramai pe 17".

                        Comment


                        • Frumusele jantele, imi plac . Sa le stapanesti sanatos
                          Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                          Comment


                          • mersi
                            saptamana asta mai urmeaza mici retusuri pe la masina, o camera, ceva leduri pentru interior,.......
                            Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                            Comment


                            • vai ..dar nu pot sa cred..ce fain ..ce foarte fain ..ce mos domne..si ce scule ..sunt invidios ?..nu..dar tare i-mi doresc si eu...Vasi ..dupa ce termini la tine ..treci la masina mea ..cam aceiasi investitie ..ieftina ca si la tine ..

                              acum serios...e ceva de vis ce ai in masina si pe masina .EXCELENT..si Bafta in continuare la ce mai vrei sa faci la masina ..e Frumoasa rau ..si la cat mai multe ...abia astept sa o vad LIVE..Toata stima ptr. efort si ceea ce ai facut .
                              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                              Comment


                              • cum se aude tubul ? am gasit si eu ceva magnat pt fga-ul meu !
                                sigpicFGA-ul meu ... http://www.loganclub.ro/forum/tr_93_...9.html?t=25709

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google