Cursuri Performante Auto- Scoala Pilotaj Logan Si Nu Numai

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Scolile de pilotaj sunt pentru pilotii care se dau de ani buni la rally,si au nevoie de acest curs de pilotaj pentru a-si lua licenta de pilot,si a putea participa la licentiati.Deci prea putin probabil sa ai vreme sa inveti mare lucru in 3 zile,mai ales ca aia care merg acolo,deja au ceva experienta...In pilotaj
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • #17
      - eu tot ma duc la o scoala de tipul asta, in toamna sau la vara, in functie de timp si de bani
      - şi eu conduc tot cu mâna stângă pe volan, doar la peste 120-130 km/h tin volanul si cu dreapta;
      - doar cu dreapta pe volan am condus un Audi A4 allroad, cu cutie automată,
      -când o să fie cazul o să vă zic şi vouă impresiile de la şcoală.

      Comment


      • #18
        Inccercat ieri seara cu almasa, boris si mareom rezistenta asfaltului de la sannicolau. Rupt dinti din anvelope, produs uzura serioasa, afumat disc de ambreiaj, una bucata execursie prin iarba, per total dobandit ceva indemanare in redresare din derapaj...Din pacate fara ajutorul unui profesionist si pe propria masina
        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

        Comment


        • #19
          csebalyn eram sigură că aşa se întâmplă. Nu m-aş risca cu loganul meu decat dupa ce invat pe alta masina. Sorry man pentru uzură

          Comment


          • #20
            Parerea mea e ca nu iti trebuie nici un fel de scoala, decat daca vrei mai mult sa pilotezi decat sa sofezi. ATENTIE si RABDARE e tot ceea ce iti trebuie in Romanica.
            Daca aveti moderatori scapati de ai si daca nu aveti sa nu va luati

            Comment


            • #21
              - şi o maşină de sacrificat pe ici pe colo, în timpul procesului de autoperfecţionare, mai ales că în ţara noastră nu ai poligoane de calitate, străzi asfaltate calitativ şi multe altele.

              Comment


              • #22
                Nu sunt chiar asa multi bani tinad cont la cat costa echipamentul, masina, pista, plus ca o faci o data in viata poate. Inveti baza.

                am vazut la tv mai in toamna la o emisiune de automobilism ca sa dus unul a scoala lui titi aur si acolo faci scoala asta pe 3 masini. Diferenta la aceste masini este tractiunea (un golf nu mai stiu decare pt tractiune fata, un ursulet pt tractiune spate si inca un de 4X4 dar nu mai stiu ce masina era. Traseul era pe macadam destul de bine aranjat. Dar ziceau aia de la emisiune niste scoruri de iti statea mintea in loc. Cred ca pentru drumuri normale/ pt traficul din romania. Indemanarea masinii poti sa o exersezi singur pe iarba/zapada. Dar asta nu inseamna .Daor frana de mana si intors masina. Asta inseamna niste puncte pe care sa le ocolesti.. Sa intri in derapaj si sa o redresezi, sa incerci sa creedi situati reale din trafic.
                1.5 dc

                Comment


                • #23
                  V-ați lăudat cu impresii.... Unde sunt?
                  Succesul nu e determinat de ceea ce obţii când ajungi la destinaţie, ci de ceea ce devii de-a lungul drumului. [Zig Ziglar]

                  Comment


                  • #24
                    pai n-o fi facut cursul. criza mondiala...si prioritatile se schimba de la o zi la alta, in consecinta.
                    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                    Comment


                    • #25
                      Toate ca toate...dar daca nu franezi cu stangul, degeaba ;)
                      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                      Comment


                      • #26
                        Daca am facut Scoala De Pilotaj Alfa Romeo, as putea conduce cu aceeasi indeminare si un Logan?

                        Comment


                        • #27
                          daca ai fi parasutist crezi ca ai putea sa pilotezi avionul??????? sunt ff multe elemente care difera de la masina la masina........alfa e joasa, Loganul e mai inaltat.......si sunt mai multe exemple.....bafta
                          Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                          Comment


                          • #28
                            cam cat ajunge pretul unei scoli de pilotaj pt raliu si cat dureaza??? astept un raspuns.

                            Comment


                            • #29
                              daca te intereseaza se fac si cursuri de karting, pista de la tunari.
                              From Miami 2 Ibiza
                              Voucher
                              http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

                              Comment


                              • #30
                                Cica un astfel de curs se cheama curs defensiv de conducere . O filmare de la curs gasiti aici.
                                Politics wasn't about the right or left side, was about have or have not.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google