cine vrea sa ma ajute? logan abs + sau ....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    2 sfaturi de la un posesor de ABS+ si unul de la un posesor de autoturism pentru cei ce s-au hotarat pentru acest model:
    1 orice ar fi luati cu aer conditionat nu faceti prostia mea pe care o regret enorm sa va lipsiti de el.
    2 nu luati Radio-CD-ul optional. Nu merita banii care se cer pe el.
    Sfatul de posesor auto. Mare atentie la culoarea masinii. Incercati sa o alegeti cu capul nu cu inima.
    Cel mai lent 1,6 8v

    Comment


    • #17
      Un kiss fm decat un abs+..iar la culoare cred ca argintie e cea mai buna..nu se vad zgarieturile si nici prafu asa tare cum e la alte culori

      Comment


      • #18
        Eu chiar nu inteleg ce au altele fata de un ABS+ (cu AC) ???
        Ce inseamna pt. voi un plus de comfort???

        Comment


        • #19
          Si eu sunt posesor de ABS+ 1.6MPi. Recomandarea mea este doar sa i pui AC si in rest e ok . Alte optiuni nu prea merita decat daca ti neaparat.

          Comment


          • #20
            Originally posted by nicky nick View Post
            SAlut
            sunt hotarat sau aproape hotarat pentru un logan abs +.
            Vine cineva cu sfaturi sau o alta propunere?
            Please sunt cam dezorientat
            Merci
            sa stii ca asta a fost si optiunea mea si nu cred ca o sa imi para rau.am ales cu A/C si fara radio si cred ca pretul la care a ajuns e unul foarte bun saptamina viitoare cred ca imi vine si mie masina, abia astept!
            L E daca dispui de mai multi bani kissfm e cea mai buna alegere, ai si citeste forumul ca o sa afli multe lucruri interesante si o sa stii ce ai e facut cind ridici masina si dupa aia.DRUM BUN !
            Last edited by balflo32; 10 March 2008, 17:04.

            abs+ 1.4 mpi a/c alb glace

            Comment


            • #21
              ABS + cu AC e o alegere foarte buna. Are ceea ce conteaza la o masina noua: ABS si AC.
              Confortul unui Kiss FM consta in:
              - scaun sofer reglabil
              - oglinzi electrice
              - iluminare torpedou
              - MP3 + alte 2 boxe
              La partea de design are in plus:
              - volan si schimbator imbracate in piele
              - ceasuri pe fond alb
              - tapiterie specifica
              - ornament stalpi usi
              - V-ul vopsit de la bara fata.
              Pentru 500 de euro cred ca merita Kiss-ul totusi, nu iti iei o masina in fiecare an.
              http://www.loganclub.ro/forum/vand_m...or-t35360.html

              Comment


              • #22
                Eu detin un Kiss si pot spune ca sunt incantat de aspectul interior al masinii.De fiecare data cand ma urc un ea ma incanta in primul rand scaunele si ornamentele "cromate" de pe bord si schimbator...chiar daca la inceput nu ma-au prea interesat lucrurile ce tineau de aspect interior cat ma interesau datele tehnice si performantele ,pot spune ca dupa ce te obisnuiesti cu masina tot ceea ce ramane este sa te simti bine intr-un interior cat de cat ok , iar la capitolul interior kiss-ul e placut, sa nu mai vorbim de partea de audio unde mie personal cand ascult un mp3 nu incep sa-mi bazaie boxele iar basul se aude profund si destul de ok + abs si ac .In concluzie e o alegere buna pentru cineva care mai poate da cum s-a spus si mai sus vreo 500 eur in plus,chiar nu strica. Singurul lucru care ma cam deranjeaza e ca nu poti lua si motorizari de 1.6 16v sau dci cu 85 cai ,in rest eu sunt incantat de golanelu meu no prb so far

                Comment


                • #23
                  Parerea mea e ca principalul avantaj al Loganului este PRETUL deci rezonabil e sa-ti alegi o varianta cit mai ieftina care totusi iti garanteaza un minim de securitate si confort. In acelasi timp consider ca anumite optionale cum ar fi RCD sau volan de piele sunt cam scumpe.
                  Deci varianta optima dupa parerea mea e ABS+, + AC, + Culoare metalizata + 3 ani garantie.
                  RCD iti pui tu pe urma.
                  Daca incepi sa pui optionale gen volan si schimbator de piele repede ajungi in alta categorie de preturi unde eventual poti sa cauti masini consacrate.

                  Comment


                  • #24
                    Si eu am zis: ca de unde bani de un laureate+ sa un kiss dar pana la urma am luat kiss si sunt foarte multumit si fericit .imi place la nebunie nu regret ca am dat mai multi bani, sincer merita toti banii.
                    KISS FM 1.4 MPI sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Detin un kiss si sunt f multumit
                      merita din plin diferenta de bani

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by ten View Post
                        abs+ am inteles ca nu se mai fabrica sau am auzit eu prost stiam ca este o editie speciala ceva sau ceva de genu' pe timp limitat
                        ai inteles informatia pe jumatate gresit. abs + se mai fabrica, doar easy nu.
                        si recomandarea mea este ca daca ai bani de un kiss, mai bine alegi kiss fm.
                        sigpic
                        Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                        Comment


                        • #27
                          Eu am laureate
                          dar nah fiecare isi lauda masinuta si versiunea
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            La filtru de motorina se gaseste ceva de hatie, un cilindru de hartie ce se face cu acesta ca eu nu am avut asa ceva cand l am dat jos
                            Sa ma ajute cineva ...?
                            mc

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by cucimed View Post
                              La filtru de motorina se gaseste ceva de hatie, un cilindru de hartie ce se face cu acesta ca eu nu am avut asa ceva cand l am dat jos
                              Sa ma ajute cineva ...?
                              mc
                              tu chiar esti nebun ai postat intrebarea asta de 20 de ori..Daca stia cineva iti raspundea..Umpli forumul de o intrebare
                              fara linkuri externe in semnatura

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by DRN View Post
                                tu chiar esti nebun ai postat intrebarea asta de 20 de ori..Daca stia cineva iti raspundea..Umpli forumul de o intrebare
                                Nu are cum sat puna intrebarea asta de 20 de ori caci are numai 6 posturi . A incercat si omul ce ai cu el.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google