Calendar LoganClub Galati 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Felicitari pentru calendar!!! E bine ca s-a materializat.
    Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

    Comment


    • job done

      Acesta este Calendarul LoganClub Galati - 2011 ...
      Multumim frumos tuturor celor implicati in realizarea lui: Valeriu, George, Ionut, LC Bucuresti!
      Attached Files
      Last edited by gl_mmm; 22 January 2011, 14:46.

      Comment


      • Da...s-a finalizat actiunea calendarul...mai ramane sa il primeasca si Relu...vorbim diseara si trec luni sau marti pe la tine sa ti-l dau.

        Originally posted by RoYskorp View Post
        da ma eu vreau valeriu pune de la tine si tii dau eu duminica sper sa ma trezesc dak nu trecu pe dupa amiaza si tii aduc
        Originally posted by valeriuciprian View Post
        Paul ai face bine sa te trezesti si sa poti ajunge.
        Nu ai ajuns...
        Originally posted by valeriuciprian View Post
        O rugaminte mai am...cine nu a platit calendarul e rugat sa vina duminica cu banutii.
        Te-am si rugat...
        Paul...cat despre calendarul tau nu pot sa iti spun decat ca l-am dat celui care a venit primul cu banutii...iti dai seama ca nu ma rog de nimeni sa imi returneze datoria...azi vroiam sa iau baterii pentru aparatul foto (sa le fac poze si copiilor MEI la sanius) si nu am avut bani...ca i-am dat pentru altii.Ai spus acum doua saptamani ca vii sa aduci banutii dar nu a fost asa.Deci am considerat ca nu mai e de interes.
        Last edited by valeriuciprian; 23 January 2011, 16:56.
        sigpic

        Comment


        • mda, pacat ca s-a ajuns la asa ceva....Valeriu, data viit vei sti!!
          Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

          Comment


          • ce e IMPORTANT tre sa ramana in picioare : faptul ca s a realizat ceva (inca ceva). e doar inceputul , asa ca sa lasam ce i rau in urma si sa privim doar partea plina a paharului S A FACUT CEVA PANA LA CAPAT .

            Comment


            • Da...corect...ce-a fost a afost si e invatatura de minte...mergem inainte....Trebuie sa pregatim o sedinta fotot pentru urmatorul calendar.
              sigpic

              Comment


              • Tocmai ce i-am găsit şi eu locul ... hai mă că e destul de fain . Pentru început eu spun că am realizat ceva , se putea şi mai bine dar să ne mulţumim cu ce avem.
                Skypeeâ„¢

                Comment


                • La anul trebuie implicare de la mai multi membrii si va iesi un super calendar....nu asa facut in graba.
                  sigpic

                  Comment


                  • nu la anul ci anul asta ;)
                    si implicarea trebuie facuta de toti fiecare cu ce poate : unul un sfat , unul o parere si tot asa. ce conteaza e ca rezultatul sa fie coplesitor

                    Comment


                    • Faine calendarele! Multumesc celor care au contribuit la realizarea lor.

                      Comment


                      • Vom incepe realizarea lor inca de prim vara-toamna. Trebuie constituita o baza de date clara: masina si omul. (Omul nu-l punem in calendar! )
                        Daca avem shooting-ul facut pentru toti participantii, atunci ... restul e Logan!
                        Cei care "n-au nicio treaba", nu vor mai fi acceptati in calendar. Fara suparare!

                        Comment


                        • '' CALENDARUL '' s a materializat ( bun ,rau,EXISTA) . se bate prea multa moneda pe acest subiect si ar trebui inchis. idei noi, idei noi, idei noi pasul urmator ,ideea urmatoare CEVA CONSTRUCTIV , CEVA NOU, parca suntem la gradinita ( mi ai luat jucaria da mi o inapoi sau imi iau jucariile si plec)

                          cat despre: Cei care''n-au nici o treaba'' nu i tocmai corect, moral, inainte sa se materializeze calendarul eu fost buni ? de ce nu au fost comentarii atunci ? de ce dupa ?
                          si de ce nu de fata cu toata lumea ? ( de aia se fac intalniri ) asa ca ............................ no comment
                          Last edited by BRZ; 24 January 2011, 12:12. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • Pe acest topic se discuta numai despre Calendarul LoganClub Galati. Pentru alte idei noi avem un topic dedicat. Acolo se vine cu idei noi.
                            Iar cei care n-au nicio treaba, nu vor mai fi trecuti in calendar. N-au nicio treaba si cu asta basta. De neseriosi, oportunisti si ... "n-am timp de forum, dar vreau", nu avem nevoie. Ne straduim de 3 ani sa inchegam ceva aici si va pot spune cu mana pe inima ca este al dracului de greu! Asa ca, cei care aveti opinii divergente sa va abtineti, daca nu din respect pentru mine, macar din respect pentru munca acelora care timp de 3 ani si-au pierdut timpul pe acest forum, incercand sa construiasca ceva. Implicati-va, luati un proiect de la idee si pana la fapta si apoi o sa-mi dati dreptate. A critica este cel mai simplu lucru posibil!

                            Comment


                            • of of, mai mai !

                              "cei care n-au nici o treaba" ...ahmmm....este o expresie mult prea generala si, in functie de frecventa (timpul disponibil) si implicarea pe forum pe care la un moment dat a avut-o sau n-a avut-o vreocareva, oricine se poate simti atins.
                              Oricine are perioade mai aglomerate sau mai lejere si ca timp real si ca timp material. Feriti-va a mai judeca oamenii dupa aparente. Si apoi clubul nu impune reguli de frecventa si implicare. Corect ? Sunt de acord cu BRZ, am mai depasit o etapa, hai sa trecem la clasa intai daca pana acum am fost la gradinita! Ideea cu calendarul s-a concretizat, mergem mai departe, nu mai batem pasul pe loc, evoluam, oki ? Ce a fost de retinut s-a subliniat si gataa !
                              Felicitari celor care au muncit mai mult decat altii, bravo lor ca s-au priceput, poate la alte idei se vor implica alte persoane pricepute la altceva.
                              Loganist far'de Logan

                              Comment


                              • Astazi am marcat chesul pentru calendare...evident ca (,) comisionul bancii a fost aproape cat un sfert de calendar...
                                Relu am zis ca iti aduc calendarul si nu am facut-o...maine il ai.
                                George diseara vorbim sa ma ajuti sa imparti inca doua calendare.Merci anticipat.
                                Attached Files
                                Last edited by valeriuciprian; 25 January 2011, 17:33.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google