B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bujiile sunt rezervate pana maine

    Comment


    • daca sunteti interesati, am de vanzare pompa de benzina BOSCH nou-nouta cu acte in garantie, si un intercooler pt diesel tot nou si acesta!!! pt interesati IM: sanduleo
      sigpic
      http://www.loganclub.ro/forum/b_83_d...uy-t30810.html

      Comment


      • Salutare, am un rezervor nou de Dacie 1310. Il dau la schimb cu diverse numai sa scap de el.
        Asigurari RCA cu livrare gratuita in Bucuresti. Partener Destine Broker.

        Comment


        • Cumpar maciulie schimbator PH1 ( 2004 - 2005 parca ) impreuna cu imbracamintea ( capsa sus si inelu de jos sa fie in stare buna, nu rupt, lipit sau mai stiu eu ce ). Noi / SH nu conteaza ... doar sa nu fie zgariate ...

          *An atasat 4 poze pentru curiosi :P

          Pentru oferte: YM ( silviuv101 ) / 0720902395 si 075302811 sau pe forum
          Attached Files

          Comment


          • dupa lungi promisiuni ca voi pune pune poze cu toba ...ieri am ajuns la garaj si i-am facut poze

            Pret fix 100 ron ...nu stiu de unde a fost cumparata,a fost montata pe logan ...patratelul suplimentar este din teava aluminizata sudata la Stelco ...sub acel patratel a fost sudat suportul ,s-a dat suportul jos si s-a pus o intaritura sa tina mai bine

            are deja teava care se poate imbina la sfarsitul evacuarii ..costul de montaj ar fi maxim 50 ron la Stelco
            Attached Files
            Last edited by cos_min_i; 23 January 2011, 21:55.

            Comment


            • bujiile revin cu 30 ron setul. sunt dr15ldc, speciale pentru logan 1.4 si 1.6 euro4.

              Comment


              • Originally posted by AGENTUL NYT View Post
                baga neste detalii: 13 toli,x gauri,xx mm gaura centrare,xx etalon,x j latime,ce fel de dacia,ca sunt indivizi care pun roti mai mici pt diverse treburi gospodaresti
                stima !
                Uite un link mai jos (poti vedea poze)...Sunt Jante aliaj CMS, merg pe dacie berlina (13', 3 prezoane)

                Comment


                • Originally posted by matheo66c View Post
                  nenea...zi si pretul sau cu ce schimbi
                  pretul este 1200 de ron, schimb cu jante de tabla cu gume de vara + 5 mil

                  Originally posted by michelle View Post
                  vand jante logan 205/45/17, in stare buna. accept si schimburi.

                  era bun si un pret...
                  1200 ron pret fix sau schimb cu jante de tabla cu gume de vara
                  Last edited by 888MIL; 25 January 2011, 10:33. Reason: Automerged Doublepost
                  MILitianu

                  Comment


                  • cumpar difuzoare ieftine si bune. astept oferte!

                    Comment


                    • Am difuzoarele stock blaupunkt daca te intereseaza. 50 ron toate(dau si suportii de usi si capacele).
                      Bafta!
                      Zambeste! Maine poate fi mai rau...

                      Comment


                      • samsung gt5600v, are plasticu de la ecran crapat. funtioneaza 100%. il dau la pret scazut 250 ron!

                        pachetu contine card1gb, cablu date, casti.
                        Attached Files
                        Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

                        Comment


                        • Originally posted by michelle View Post
                          vand jante logan 205/45/17, in stare buna. accept si schimburi.

                          era bun si un pret...
                          anunt valabil in continuare, jantele se vand cu anvelope
                          Attached Files
                          MILitianu

                          Comment


                          • Donez in schimbul unei sticle de coca cola 2.5 litri un set de 4 capace Logan. Au mici sparturi intre spite.....
                            Attached Files
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • Originally posted by michelle View Post
                              anunt valabil in continuare, jantele se vand cu anvelope
                              pretul este 1200 ron, sau schimb cu roti de tabla cu anvelope de vara + o diferenta...
                              Attached Files
                              MILitianu

                              Comment


                              • Originally posted by Thejock3r View Post
                                Donez in schimbul unei sticle de coca cola 2.5 litri un set de 4 capace Logan. Au mici sparturi intre spite.....
                                Sunt ale mele :P

                                Vi diseara la kiss ?
                                MCV 1.5dCi & Volvo 2.5I

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google