B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cata tipsul de toba mai este?
    sigpic

    Comment


    • Dau in schimbul unei sticle de pepsi la 2,5 litri o vitrina bord logan care este putin zgariata in dreapta display-ului, se poate vedea in poza.
      Attached Files

      Comment


      • Originally posted by felix. m View Post
        Cata tipsul de toba mai este?
        da , dar este rezervat lui FuLguletz , il astept sa`l ridice.
        nu prea am timp de vitan , dar poate fac un drum special.
        problema ca se vad firele , si mie sa nu faca vreun scurt , doamne fereste

        Comment


        • Ok ms . Pune un Schotch provizoriu sa nu intre apa.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by jelly View Post
            Dau in schimbul unei sticle de pepsi la 2,5 litri o vitrina bord logan care este putin zgariata in dreapta display-ului, se poate vedea in poza.
            salut,tocmai ce am spart acum 2 zile plasticul de la bord,id meu de yahoo este boncalo_gabriel poti intra te rog cand ai timp sa vb.

            Comment


            • Originally posted by jelly View Post
              Dau in schimbul unei sticle de pepsi la 2,5 litri o vitrina bord logan care este putin zgariata in dreapta display-ului, se poate vedea in poza.
              daca nu dai vitrina o vreau eu ca ma chinui tare rau sa vad pe display. pacat de ledurile alea frumoase. :d

              Comment


              • jelly - daca nu dai sticla(vitrina) o iau eu ...am urechile alea rupte
                Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                Comment


                • bujii stock brisk....30 lei

                  Comment


                  • stie cineva daca se potrivesc bujiile la matiz ca ma intereseaza desi sunt 4

                    Comment


                    • ma poate ajuta si pe mine cineva sapt asta cu un set de faruri PH1? (sub forma de imprumut 1 saptamana ) ...
                      Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                      Comment


                      • Doar pt Bucuresti -daca intereseaza pe cineva un pui 4-5 luni de pitbull tigrat femela,dati-mi PM
                        sigpic
                        Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                        pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                        Comment


                        • Jante pt. Duster vrea cineva? 4 buc. = 800 lei
                          If it ain't broke, don't fix it!

                          Comment


                          • Are cineva vitrina de laureate (ideea e ca am inele de prestige si trebuie vitrina sa-i pot scoate inelele vopsite si sa la pun pe cele de prestige ),
                            Attached Files
                            sigpic
                            "BRABUS" STYLE

                            Comment


                            • Nenea are io, cite pungi de seminte dai pe ea????

                              Comment


                              • bujiile sunt putin prea "reci" pentru matiz, si au si alt cap (la matiz trebuiesc unele ceva mai "calde". modelul este dr15ldc, si putem face o proba daca doresti. ma gasesti seara pe la 4-5 langa rondul ala iulia sau dupa 6 seara pe lizeanu (otesani)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google