LoganClub Galati La Regionala Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Da...merem si a doua oara acolo...cine stie ce-o mai ramane din ea a 3-a oara.
    Duminica trebuie stransi banutii pentru avans...70 de roni minim( cine are si vrea poate da mai mult) iar restul se achita la cazare.Termenul limita e 15.02.2011.
    Mai jos gasiti cateva poze cu baerul nostru care trebuie refacut...Nu am stat sa caut toae pozele cu baerul ca is mai multe...dar va prinde-ti voi de idee.
    Si ar fi frumos sa-l avem si acum cu noi.
    Attached Files
    Last edited by valeriuciprian; 8 February 2011, 19:32.
    sigpic

    Comment


    • #62
      Sigur ca banerul trebuie actualizat si pentru aceasta Regionala. La Sibiu mi-a parut asa de rau ca nu l-am avut ...

      Constat ca entuziasmul pentru aceasta deplasare este foarte scazut! Oare care sa fie cauza?

      Comment


      • #63
        Originally posted by valeriuciprian View Post
        Da...merem si a doua oara acolo...cine stie ce-o mai ramane din ea a 3-a oara.
        iarba a sarit din schema dupa prima intalnire. cine stie ce mai dispare dupa a-II-a?
        sigpic

        Comment


        • #64
          Originally posted by gl_mmm View Post

          Constat ca entuziasmul pentru aceasta deplasare este foarte scazut! Oare care sa fie cauza?
          Mai este o luna pana la Regionala de aia e scazut entuziasmul...acum se strang banutii pentru debandada...lumea nu e bucuroasa

          Bogdane...baietii deja cauta cataroiul ala pentru burn
          sigpic

          Comment


          • #65
            Bun, atunci incep eu cu pregatirile ... nu prea mai am rabdare! Trebuie stabilite unele chestii dinainte, ca sa nu apara disensiuni mai tarziu. Deci, propunerea mea este asa:
            1. Plecarea - Vineri pleaca 3 masini (YKI, TAL, MRN) - propun ca startul sa fie cat mai dimineata, de preferat in jurul orei 8-9 maximum. Pe cat posibil sa plecam toti 3 odata! Sambata pleaca doar DWL - ne gasim acolo.
            2. Traseu - avem mai multe variante, eu propun DN1
            3. Activitati - pentru vineri, in drum spre Brasov putem vizita un muzeu destinat vanatorii si potentialului cinegetic al Carpatilor Romanesti Muzeul Cinegetic Posada si apoi, dupa ce ne cazam, putem sa ne recreem putin vizitand Cheile Rasnoavei .
            Sambata, dupa ce se cazeaza si DWL-ul, plecam la balaceala la Paradisul Acvatic. Nu va uitati costumele de baie!
            Intre acestea, noptile adica, stam linistiti in camere si ne "odihnim" zdravan! Mai citim o "carte" mai un bal mascat mai citim iar ceva stam cumintei fara sa facem galagie ... chestii de-astea!
            4. Prezentare LC Galati la eveniment - banner-ul trebuie pregatit (multumim Valeriu), stegulete la fiecare masina (cine mai are stegulete si poate sa le imprumute, sa zica aici - multumim, ne-ar trebui 4 buc.), tricouri, sepci. Pentru gazde - LC Brasov - era bine daca ofeream un cadou, ceva.
            5. Intoarcerea - blanaaa ... de preferat tot in coloana. Plecarea spre casa in jurul orelor 13-14.

            Daca sunt corecturi/completari/propuneri de facut ...
            Attached Files
            Last edited by gl_mmm; 11 February 2011, 10:34. Reason: completari

            Comment


            • #66
              1 stegulet pot eu imprumuta.

              Comment


              • #67
                OK, ne gasim pe 04.mar.2011 la intrarea in Cheile Rasnoavei si mi-l dai acolo. Multumesc!

                Comment


                • #68
                  mai puteti vizita pestera fundata.

                  sigpic

                  Comment


                  • #69
                    Daca asta este pestera cu intrare din Chei, atunci da! Altfel nu vom avea timp suficient la dispozitie. Oricum, eu trec si acest obiectiv in agenda mea la rubrica "to be done". ms de info

                    Comment


                    • #70
                      mai multe detalii gasesti in link-ul de mai jos Mircea. eu am primit un fluturas, despre pestera aceasta, weekendul trecut cand am fost in poiana brasov dar nu am vizitat pestera.

                      sigpic

                      Comment


                      • #71
                        Mircea ...e perfect traseul si planul facut...sunt pentru cu o mica rezerva...sa vad programul sotiei pentru acel week-end
                        Saptamana care vine pregatesc banerul.
                        sigpic

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by valeriuciprian View Post
                          Saptamana care vine pregatesc banerul.
                          Banerul e pregatit pentru inscriptionat
                          Mergem pe varianta de criza...economisim tot ce se poate.Tin cu casa.
                          Sper sa nu se prinda Gabi' ca i-am folosit uleiul
                          Attached Files
                          sigpic

                          Comment


                          • #73
                            AMR 13 zile!

                            Sa vina ziua de plecare la Brasov mai repedeeee!

                            Comment


                            • #74
                              Peste doua saptamani pe vremea asta ne ducem la culcare
                              Sau ne trezim si cautam butoiul cu muraturi.
                              sigpic

                              Comment


                              • #75
                                neata
                                cele 2 variante ...foarte reale
                                sa ne vedem cu bine la Brasov
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google