LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da...e super ca v-ati intalnit...e prima intalnire dupa evenimentul idiot cauzat de cineva care nu mai e printre noi (dar asta nu mai conteaza) la care nu particip desi m-am anuntat,imi cer scuze(am taria de caracter de a-mi cere scuze), a intervenit o mutare in familie(fizica...cu aragaz,frigifder etc) si nu am reusit sa ajung.
    Urez si eu bun venit noilor membrii care din cate vad s-au integrat bine
    O saptamana excelenta tuturor.
    sigpic

    Comment


    • Poze la toate maşinuţele logan club care este nu a facut nimeni astăzi ?
      Last edited by skypee; 20 February 2011, 22:21.
      Skypee™

      Comment


      • S-au facut si cateva instantanee. Vor fi postate la momentul oportun ... dupa ce fierbeti bine.

        Comment


        • Originally posted by gl_mmm View Post
          S-au facut si cateva instantanee. Vor fi postate la momentul oportun ... dupa ce fierbeti bine.
          Ai dreptate Mircea.Se stie ca lucrurile obtinute usor nu sunt apreciateDSC06051.jpg

          DSC06052.jpg

          DSC06053.jpg

          DSC06054.jpg

          DSC06055.jpg

          DSC06056.jpg

          DSC06057.jpg

          DSC06058.jpg

          DSC06059.jpg

          DSC06060.jpg

          DSC06061.jpg

          DSC06062.jpg

          DSC06063.jpg

          DSC06064.jpg

          DSC06066.jpg

          DSC06067.jpg

          DSC06068.jpg

          DSC06069.jpg

          DSC06070.jpg

          DSC06071.jpg

          DSC06072.jpg

          DSC06073.jpg

          DSC06074.jpg

          DSC06075.jpg
          '' Infrant nu esti atunci cind sangeri , nici ochii cind in lacrimi ti-s/adevaratele infrangeri sint... renuntarile la vis ''

          Comment


          • Si partea a doua
            Valeriu,ne-ai lipsit,dar am incercat sa pastrez traditia cu pozele masinilorDSC06076.jpg

            DSC06077.jpg

            DSC06078.jpg

            DSC06079.jpg

            DSC06080.jpg

            DSC06081.jpg

            DSC06082.jpg

            DSC06083.jpg

            DSC06084.jpg

            DSC06085.jpg

            DSC06086.jpg

            DSC06087.jpg

            DSC06088.jpg
            '' Infrant nu esti atunci cind sangeri , nici ochii cind in lacrimi ti-s/adevaratele infrangeri sint... renuntarile la vis ''

            Comment


            • multumim pt poze iulia...se pare ca am avut parte de sedinta foto de data asta...valeriu pt absenta ta si promisiunea cu sedinta foto bagi 2000 de flotari nu 1000

              Comment


              • pdvd

                57-tao, locuiesti cumva mai spre centru ?
                propunerea ta are argumente, insaaaa....... multora le-ar veni peste mana sa traverseze orasul ca sa ajunga acolo. In mod particular la mine s-ar zice ca as traversa 2 orase, nu unul...de la anl-uri pana la gradina publica, si-asa am inceput sa vin cam rar, darmite asa...as reduce la o intalnire la an ...


                Originally posted by gl-57-tao View Post
                salut am reusit si eu sa mai intru pe sait.asi vrea si eu pozele de astazi.app eu asi spune sa ne gasim in alta parte sa nu mai stam ascunsii sa ne mai vad si alta lume ce spuneti sa ne vedem la statuie unde se da de permis. asta e parerea mea se ne facem si noi remarcati poate mai atragem niste membri asa ce spuneti???????
                Loganist far'de Logan

                Comment


                • Bine ai venit Mihai!!! Te asteptam si la intalniri sa te vedem la ochisori
                  '' Infrant nu esti atunci cind sangeri , nici ochii cind in lacrimi ti-s/adevaratele infrangeri sint... renuntarile la vis ''

                  Comment


                  • si mie locul mi se pare "prea bun" si nu.i "prea ca la tara" cel de la Popescu Parking...gandesc ca cei care vor sa ni se alature au auzit sau banuiesc ca trebuie sa existe un "club" si nu le.ar fi greu sa ne gaseasca si sa ni se alature (asa cum am facut si eu)... e adevarat ca si daca suntem "adunati" si "vazuti" de catre unii ii putem stimula in primul rand vizual dar si mie mi se pare departe..mai astept pareri

                    Comment


                    • Acest loc de intalnire se pare ca avantajeaza pe multi d.p.d.v. al distantei fata de casa. Vom stabili un alt loc de intalnire numai in masura in care acest lucru este dorit de majoritatea membrilor.

                      Comment


                      • Originally posted by finest_sin View Post
                        Si partea a doua
                        Valeriu,ne-ai lipsit,dar am incercat sa pastrez traditia cu pozele masinilor
                        Lasa ca te-ai descurcat de minune.

                        Referitor la schimbarea locului de intalnire...o sa vina vremea frumoasa si o sa mai mesterim una alta la masini...si in strada nu prea da bine la ochi...si aici in parcare avem Popescu langa noi si hapilica.
                        De 3 ani ne intalnim aici si la intrarea a doua a stadionului pe timp de vara.Asta e locul nostru consacrat.
                        Dar dupa cum spunea si gl_mmm daca toti userii vor fi de acord cu schimbarea locatiei eu nu ma opun.
                        sigpic

                        Comment


                        • cine vrea sa vine in club vine oriunde.
                          la popescu e casa loganclub. daca vreti la gradina sau oriunde e ok
                          dar casa ramane la popescu.

                          Comment


                          • Parerea mea este ca cele doua locuri sa ramana asa si sa implineasta cat mai multi ani. e mai greu de gasit o parcare mare sa fie si libera mai tot timpul.

                            Comment


                            • eu unul nu sunt de acord cu schimbarea locului...de ce? pt ca aici ne intalnim de 3 ani...avem magazinele cu piese si tot ce tine de auto langa noi...avem hapilica...este parcare si nu strada...iar cine vrea sa se alature o face si aici cum au facut toti cei din club ..si este oricand binevenit....deci eu sunt pentru parcarea de la popescu pe timp rece si intrarea a doua de la stadion pe timp cald

                              Comment


                              • Dezbaterile pentru schimbarea (sau nu) locului de intalnire continua aici. Este important sa avem totusi si un pic de deschidere la public, nu sa stam ascunsi. ...
                                Las' ca vine ea si caldura si mutam locul de intalnire la iarba verde/padure/apa/etc.

                                In tot acest timp, pregatim frumusel si
                                Intalnirea cu nr. 173 a membrilor LoganClub Galati + ClubSandero + DC, duminica 27 februarie, ora 11, in parcare la Popescu:

                                1. gl_mmm
                                2.
                                3.
                                4.
                                5.
                                6.
                                7.
                                8.
                                9.
                                10.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google