My ... Ride

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Arata bine Iulian, zi-mi si mie te rog frumos de unde ai cumparat serigrafia si cu cat?
    sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

    Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

    Comment


    • nu ii pui niste plafoniere la tub?

      Comment


      • nu ca am deja 5 lampi cu led in portbagaj "by Dragman".

        Comment


        • Trebuiau puse in valoare lampile facute de Dragos "Dragman - shurubing man"!!!
          Desi masina are "diverse" nuante de gri metalizat cred ca nu are chit pe undeva! Trebuia sa sara pana acum.
          Cine vrea ajutor la dezmembrat Logan il ajut acum, desi proiectul inca nu este finalizat!
          Sa stiti ca tremura rau (ca o carpa in vant) caroseria pe aripa stanga spate!
          Attached Files

          Comment


          • Azi am mai mesterit un pic!
            Este frig si pozele sunt tremurate!
            Attached Files

            Comment


            • un filmulet cu jucaria din portbagaj nu faci ?

              Comment


              • intr.adevar, a iesit frumos, eu am vrut sa las displayul rosu, sa fie combinatie albastru+rosu, insa la mine nu se vad acele, deoarece le.am "bulit" si pana imi vin altele, le tin asa
                sigpic

                Comment


                • inca mai experientez Misu!
                  Nicu eu am pus numai leduri albe, dar display ul fiind pe negativ nu stiu de ce a iesit albastru!

                  Comment


                  • frumos ce ai tu prin portbagaj.
                    pe cand un filmulet?
                    sigpic

                    Comment


                    • O sa fac un filmulet, cu toate ca nu va fi prea relevant; oricum unii colegi din clubul targovistean sustin ca alte subwoofere se aud mai bine decat al meu care este pe compresie! Ma rog, fiecare cu banii si parerea lor pot experimenta!

                      Comment


                      • iti spun eu de ce a iesit albastru, pentru ca la fel ca si mine, ai pus leduri albastru deschis, de aproape par albe, dar nu sunt, iar displayul a iesit aja, deoarece e pe negativ si a inchis si mai mult culoarea
                        sigpic

                        Comment


                        • Am reusit sa mai fac 2 inele pentru difuzoarele de 17cm sa le mult in usile spate pe cele de la luneta!
                          Nu sunt perfecte, important sa sustina difuzorul!
                          Voi vedea cat de bune sunt in curand ...
                          Attached Files

                          Comment


                          • inca 2 inele pentru difuzoarele sony xs-F1026SE!!!
                            Attached Files

                            Comment


                            • Se "da" la schimb acest Logan, "cu tot ceea ce este", cu una bucata motocicleta Honda Hornet S cel putin an 2000 si maxim 35000km +/- diferenta! Alte detalii la telefon! Multumesc de intelegere!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google