Masina mea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Un experiment facut pe masina mea...
    Daca va place...o sa facem mai multe...si sper sa va placa!
    Last edited by Cristi_Xp; 23 February 2008, 03:10.
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • Frumos frumos, vreau si io)
      sigpic

      Comment


      • tin sa mentionez ca partea neagra de la parasolar e folie..si nu are nici o legatura cu ce am pus eu,ce am lipit sunt doar literele...pe fundal negru de la folie
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • frumos...frumos!

          Comment


          • Si pe spate sunt tot litere lipite ?
            LOGAN--> <--TOYOTA

            Comment


            • da...la fel ca pe fata doar alt font
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • deci cele de pe luneta spate arata de-a dreptul pur si simplu!!
                din cite logouri s-au propus pe forum, asta iim place cel mai mult!
                ataseaza fisierul ca eu tare il vreau. si dimensiuni ca sa le am la fel.
                pe parbriz nu cred ca ar sta bine la mine, tu ai folie si da bine de tot! in schimb o sa dau cu un adobe sa vad cum ar da pe bara fata intr-o parte. poate chiar bara spate.
                deci neaparat ataseaza fisierul corel sau ce font ai folosit si dimensiuni.
                cit te-au costat?
                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                Comment


                • n-am fisier cu nimic...sunt doar literele scoase la plotter si lipite
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • bravo ! logoul de pe luneta e excelent
                    cred ca trebuie multiplicat

                    Comment


                    • da, stiu ca sint doar litere si scoase pe ploter , asta se vede.
                      cred ca ar fi frumos sa avem toti acelasi font, aceasi forma si aceasi marime.
                      sa difere doar culoare si dupa gustul fiecaruia unde sa il lipeasca.
                      am cautat fontul care e pe golanul tau si nu am gasit.
                      intreaba omu care a scris ce font a folosit.
                      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                      Comment


                      • Cand incepem sa le punem pe masina ? Ramane sigla asta pe la urma ? Numai bine
                        Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                        Comment


                        • haideti sa comandam nijte parasolare gara inscriptionate exact cum e ala de la parbriz si le vindeti cu 20 ron bucata... ma bag eu la vanzari in craiova si le comnad eu ....doar sa le faceti cum vreti s ale avem toti la fel

                          ar trebui ceva mai mult scris iar undeva intr-un colt scris www.loganclub.ro ar fi prea tare....
                          Last edited by andrei; 29 June 2007, 00:27.

                          Comment


                          • eu am pus pe parasolar emblema de la mercedes, pe un mercedes si impactul e beton! evident ca emblema este mai mica si scrie mercedes benz dedesubtul emblemei. parasolarul e negru si emblema argintie.
                            nu e rea deloc ideea cu parasolarul!
                            @DJ-07-PJJ: pune-ti si baga o poza. si daca nu place la altii ideea, tot arata bine la tine. sau un photoshop ceva
                            dezavatajati vor fi cei cu folie pe parbriz, nu cred ca se va vedea prea bine sau chiar deloc.
                            Last edited by crististreulea; 29 June 2007, 00:22.
                            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                            Comment


                            • daca se pune parasolar prin ala nu se vede deloc...dar asa cu folie se vede si in afara
                              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                              Comment


                              • sal

                                eu pot s ale comnad de unde le face Ghost Racing Team k am multi prieteni in ghost si au zis k ma pun ei in legatura cu aia...pacasolarul il facem cu folie dinaia groasa...din interior se vede putin in afara...nu iti trebuie sa vezi soarele astae si rostul parasolarului...ce ziceti>>> cristi_xp fai si u unu care sa aiba scris intr-un coltz www.loganclub.ro k multi nu stiu de acest Site si se uita k la masini straine

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google