Cum Sa Montezi Modul Ridicare 4 Sau Doua Geamuri La Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    ptr module puteti incerca si la user-ul chellul ,poate va serveste...
    sigpic

    Comment


    • #17
      prietene cand inchizi masina din butonul din consola se ridica geamurile??? (daca masina are inchidere pe cheie)
      nu am citit cu atentie primul post al tau ca sa -mi dau seama de legaturile care le-ai facut la uch

      Comment


      • #18
        da romeo-alex este tot o sesizare de incuiere usi modulul nu stie ca esti inauntru si inchide geamurile insa daca nu te grabesti sa le deschizi imediat ce ai urcat in masina si ai inchis,blocat usile,nu va fi o problema,dupa aceea nu mai conteaza poti cobori linistit geamurile care doresti,si eu am pe alarma incuiere la prima apasare pe frina deci nu ma grabesc sa le cobor pina ce alarma nu incuie usile ...
        sigpic

        Comment


        • #19
          Salut.

          Am si eu o nelamurire cu privire la montarea modulului de ridicare a geamurilor. Acesta primeste impuls de fiecare data la actionarea de blocare a usilor din telecomanda. Nu este rau acest lucru? Nu se forteaza modulul fiind geamurile inchise?
          Cine poate da o explicatie mai clara si amanuntita?
          Va multumesc.

          Comment


          • #20
            Nu e nici o problema, modulul ridica geamurile pana sesizeaza o anumita valoare la curentul consumat. Cand ajuge la un anumit prag, atunci opreste ridicarea geamurilor. De exemplu, il poti tine mai serios cu mana si se opreste, nu forteaza.
            In plus, modulele de ridicat geamuri au reglaj pentru curentul maxim, astfel incat se poate regla pe fiecare masina separat.
            GL-22-TOF

            Comment


            • #21
              Originally posted by danielliviu View Post
              Nu e nici o problema, modulul ridica geamurile pana sesizeaza o anumita valoare la curentul consumat. Cand ajuge la un anumit prag, atunci opreste ridicarea geamurilor. De exemplu, il poti tine mai serios cu mana si se opreste, nu forteaza.
              In plus, modulele de ridicat geamuri au reglaj pentru curentul maxim, astfel incat se poate regla pe fiecare masina separat.
              OK. Asta stiam, dar vreau sa spun ca el primeste impuls de fiecare data cand se armeaza alarma.
              Totusi, multam pentru raspuns. O seara placuta.

              Comment


              • #22
                O intrebare sa fiu lamurit.Se poate monta modulul ridicare geamuri fata chiar daca nu sunt cu impuls?
                ps.am alarma(renumita cobra 7777 dar si inchiderea centralizata pe cheie)
                ps.2 :-) se poate monta modulul chiar si daca nu are alarma masina?

                Comment


                • #23
                  daca citesti acest topic de la inceput o sa primesti si raspuns

                  Comment


                  • #24
                    da oliseh se poate monta modul de ridicare geamuri indiferent de ce alarma sau inchidere ai,sau nu ai alarma,conditia este sa montezi modulul in uch la pini specificati in fata la primul post,o zi buna !
                    Last edited by MIRCEA 97 GMB; 12 July 2011, 10:47.
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Multumesc Mirax pt raspuns.

                      Comment


                      • #26
                        cu placere si alta data,daca aveti neclaritati,unde pot va ajut...
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          deci pana la urma de unde se poate cumpara acel modul ??

                          Comment


                          • #28
                            daca intradevar la tine, in oras nu gasesti,fredy02,incearca sa contactezi pe userul chellul si cred ca te poate ajuta,eu de la el l-am luat ,binenteles din magazin cumparat si trimis de el
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              am gresit putin literele user-ului este chelull,nu chellul...
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                daca am geamurile puse pe + permanent, functioneaza? sau trebue sa revin la cum au fost din fabrica?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google