PHOTOSHOP: Montaje, Trucaje, Editaje:D

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am mai facut o masinuta dupa bunul plac. Se numeste "Furia Rosie". Scuzati greseala facuta la usa din spate.. graba strica treaba! Acum ma apuc de Opel sa vad ce o sa-mi iasa!!
    Attached Files

    Comment


    • sa vad ce ]puteti face cu poza asta [IMG]http://www.*******.ro/images/Dacia-Logan-1-4-8v-schimb-de-preferat/1ea95b284bd09d390/Dacia-Logan-1-4-8v-schimb-de-preferat.jpg[/IMG] e masina mea sa stiti :P

      Comment


      • mai bine urcai poza sus ... din cate vezi nu se afiseaza linkul ;)... sau spune-ne cum se numeste site-ul unde e poza!!!

        Comment


        • Asta e dar rezolutia e mica.
          Attached Files
          sigpic
          !

          Comment


          • da si eu l-am gasit.. si da.. are rezolutie mica se vede cam prost dar incerc sa ii fac macar un badboy look

            cam asta am reusit si sa fac....
            Attached Files
            Last edited by maestrupiersic; 23 June 2011, 23:58.

            Comment


            • o joaca de copil
              Attached Files

              Comment


              • Am si eu nevoie de un VT una din urmatoarele poze .. dar as vrea sa fie facut cum trebuie , ptr ca modificarea vreau sa o fac si as vrea ca poza sa fie modificata cat mai realist posibil ..
                As vrea ca in partea de jos a barei fata sa unesc cele 2 prelungiri din stanga si din dreapta cu o buza de vreo 2 cm , dar la interior sa ramana gol .. sa nu se astupe tot .
                Sa vedem ce o sa iasa ..
                Attached Files

                Comment


                • Multumesc de ajutor ..

                  Comment


                  • nu ti`am facut eu pe threadul tau de my ride? si`n plus nu aici se fac cereri de vt, ci pe " masinile voastre preparate de noi "
                    " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                    Comment


                    • Cu as putea modifica un logan 1.4 preference.mai exact sai pun roti mai mari

                      Comment


                      • Si eu care credeam ca aici o sa invat cum se editeaza un film,poza.

                        Comment


                        • o mica idee!
                          Attached Files
                          Viteza Ucide ... Conduceti cu prudenta !!!
                          sigpic

                          Comment


                          • urat arata ! mie unu nu imi place deloc, un sedan facut hatchback , cam trist
                            sigpic

                            Comment


                            • Hop si eu!
                              Attached Files

                              Comment


                              • Exista o modalitate prin care scrisul din cerc poate deveni lizibil ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google