Chiptuning Dacia incepand cu 150 ron by Obdtuning.ro

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut Doc
    Pentru un Ford Cmax din 2008 de 1.6 de 90 cp diesel cât costa stage 1 ?
    Mersi .

    Comment


    • Salut,

      Te costa 700 lei o resoftare la acest model.
      Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
      Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
      www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

      Comment


      • Salut.

        Spune-mi te rog in Iasi care mai sunt partenerii pentru marit puterea, Am facut acum 3-4 ani la OREPAN, la un Stepway II un Stage 2 si nu stiu daca mai colaborezi cu dansii.

        Poti te rog spune si un pret pentru stage-urile finale la
        - Duster 1.6 SCe 115 ( 2019 )
        - Logan MCV Stepway 0.9 TCe ( 2019 )

        Merci !

        Comment


        • pt 0.9 tce ce stage e recomandat? citisem undeva ca e cutia cam slabuta si nu duce cuplu foarte mult da nu mai tin minte ce valori erau date ca fiind maxime. vreo persoana cu stage 2 de exemplu pe 0.9? nu menajez masina mai ales la schimbari de viteza si nu vreau sa am surprize in mijlocu unei depasiri. multumesc
          Semințele acelaș gust are.

          Comment


          • Nicio cutie nu va crapa doar de la un chiptuning facut cu cap. Nici macar alea automate nu crapa.
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • Salut, in Craiova nu aveti reprezentant?
              Invingator nu este acela care are masina cea mai rapida, ci acela care refuza sa piarda !

              Comment


              • Salut Doc.Am un logan mcv 1,6 16 v cu gpl.Cat ma costa o remapare si daca are influenta asupra functionarii pe gpl in sensul ca va trebui sa ma duc sa umble si la calculatorul gpl.Multumesc

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google