Calendar LoganClub Galati 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da, sunt neserios, nu ma pot tine de cuvant in legatura cu activitatea mea pe forum.

    "prieteni" ai prieteni nu ai.daca asta e problema ta, de ce nu ti-ai expus punctul de vedere pana acum in legatura cu daciile si restul autoturismelor care nu se numesc logan?de ce e nevoie de atatea vorbe cu subainteles si intepaturi?
    am intrat cu zambetul pe buze in clubul asta.am venit pentru altceva, nu am venit ca un robot cu logan pentru ca scrie loganclub

    Comment


    • Adica nu pot organiza nimic, deci tot tu ramai organizator, si banuiesc ca nici nu mai pot veni la iontaniri daca nu am "logan"...

      Comment


      • Originally posted by Bogdan 33 View Post
        Da Mircea, dar am auzit ca Sanderistii vor sa se retraga din LCG si sa fie independenti, asa ca pot si ei avea propriul calendar din 4 masini in 12 luni.
        orice club are un inceput...mai timid, mai putin numeros, asta e!, e varianta relativ noua fata de Logan, asa ca e normal sa fim putintei initial. Si ca ne-a sprijinit LC sa ne adunam, f.bine, multumim frumos !
        Si da care ar fi problema ? suntem 6, pardon, mai nou asa ca ne-ar reveni 2 luni de masina ( fata/verso )
        Loganist far'de Logan

        Comment


        • Nu am nimic cu tine Elena sau cu, ClubSandero. Chiar imi place ca incercati si voi sa aveti propriul club chiar daca cu putin ajutor din partea LCG.
          Eu i-am spus lui Mircea cum sta treaba ca pe la intalniri s-au discutat aceste chestii...

          Comment


          • Nu mi-ai spus nimic! Nu stiu la ce te referi.
            ...
            Iar parerea mea este ca amandoi gresiti fundamental daca va imaginati ca destramand si mai mult acest club veti reusi sa realizati ceva. Viziunea mea, si se pare doar a mea, legata de clubul asta era sa cream o entitate mare, cuprinzatoare, puternica, unita si reprezentativa aici in Galati. Nu m-a ajutat nimeni si nimeni nu mi-a impartasit opinia. Asta e, esecul face parte din viata!
            Acum un an si ceva ne-am impartit in doua entitati neprietene! Acum iara ... nu stiu ce sa mai zic! Parca toata lumea e pusa pe stricat si faramitat, frate.

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google