Propunere Intalnire Nationala Nr.6 Logan Club 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Transalpina e asfaltata in totalitate .se poate merge cu suspensi sport linistit si masini de care vreti voi de lasate...e ok ptr. orice masina.
    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

    Comment


    • #62
      transalpina tata , intalnire ad hoc si cazare la cabanute sau cort ; rustic , foc de tabara povestiri si cantece de chitara.
      stabiliti o data sa fie batuta in cuie si sa ne vedem cu bine.
      mai lasati suprizele si organizarile anul asta , fiecare se descurca cu ce isi aduce de acasa si aia e.

      Comment


      • #63
        dap ... cam care ar fi data ?!
        ... si intreb asta deoare ce eu pe 01 august plec in concediu (14 zile) si vreau sa fac cam urmatorul traseu:
        Bucuresti >>> Polovraci (Pestera Muierii) >>> Tg. Jiu (coloana infinitului, masa tacerii si poarta sarutului) >>> Transalpina >>> Cluj Napoca >>> Oradea (Felix) >>> Maramures (Baia Mare) - vreau sa ajung acolo unde masina urca singura la deal http://www.criserb.com/blog/in-maram...in-viteza.html >>> Dej >>> Reghin >>> Sovata >>> Gheorgheni >>> Lacul Rosu >>> Bicaz (Cheile Bicazului) >>> Piatra Neamt >>> Roman >>> Bacau >>> Marasesti >>> Buzau >>> Urziceni >>> Bucuresti
        In cazul unui al III-lea razboi mondial, femeile ar primi puşti... iar bărbaţii puştoaice !
        http://searchme71.blogspot.com/

        Comment


        • #64
          transalpina!locuri f frumoase..si la fel ca si fof la cort foc de tabara si fiecare isi aduce ce are nevoie :d
          http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

          Comment


          • #65
            Va salut,ati hotarat ceva cu nationala ,unde se face pana la urma,am fii si noi interesati sa participam .
            Asteptam un raspuns concret sa stim cum planificam restul concediului cu familile.
            Toate cele bune.

            Comment


            • #66
              deci ...pe data de 16-17 Iulie se merge pe Transalpina...(o mica - mare Nationala)detalii amanuntite saptamana viitoare ..cu tot ce trebe ..detalii cazare cine vrea .detalii camapare cort .cine doreste...in rest fiecare .cheltuie cate vrea el...mananca ce vrea si cand vrea ...deci va fii pe cont propriu intr-un fel...cand ajungem la locatie vedem cum ne organizam cu mancare si bautura..in rest surprizele vor fi din parte Logan club Kronstadt...ceva fain oricum..
              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

              Comment


              • #67
                16-17 iulie si acum a ajuns in 22-24 iulie, bestial asa jur.
                Ce-mi place e ca se baga un organizator pe teritoriul altui organizator, unde clar nu are ce cauta!
                In plus, avand in vedere unde va fi nationala, oare sibianul va umbla sa se intereseze ?

                Comment


                • #68
                  pana la urma de unde concluzia ca sibianul tre sa se intereseze de nationala, pe ce teritoriu e?
                  acuma mai nou avem teritorii si alte chestii?
                  eu unul as merge pe transalpina sa vedem cum e vremea.
                  ideea unei drumetii ca asta e super ok indiferent cine o organizeaza atata timp cat suntem impreuna, nu e nimeni obligat sa ia cazare unde zice seba8ta, fiecare poate fi pe cont propriu cu cazarea si cu masa, ideea e sa mergem impreuna cat mai multi si sa fie distractie.
                  Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                  Comment


                  • #69
                    Pana la urma e 16-17 sau nu?
                    sigpic

                    Comment


                    • #70
                      am fost eu week acesta pe transalpina..e f frumoasa am prins soare,ploaie,ninsoare...drumul e bun in mare parte are si locuri neasfaltate..dar se poate merge..in rest...exceptional.
                      http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by iamagi View Post
                        Pana la urma e 16-17 sau nu?
                        Nu, e 22-24, vezi ca este un topic nou ;)

                        Comment


                        • #72
                          Propunere Intalnire Regionala/Nationala La Statiunea Amara

                          Daca tot suntem la capitolul propuneri,,,,eu unul va zic de STATIUNEA AMARA.. care este la 5 km de Slobozia....detalii mai multe aici.....http://www.loganclub.ro/forum/propun...cs-t35609.html

                          Deja la unii membri si organizatori le surade ideea asta de a face o intalnire si la PLAJA ca sa ne scaldam si sa ne si bronzam!

                          Comment


                          • #73
                            daca e amara ma bag sigur,cunosc zona e superb

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google