Calendar LC Ploiesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    tara arde si babetele" se piaptana sau isi trag case de milionu` de euro..si catelus de poseta..si pietricele swarovski..si alte cele bling bling uri..) wtf.. a apus vremea cand erau ceva turniruri" cu presedentia" de onoare..si acu` o dam in alte cele domestice"?) halal!! ma rog..no comm.-.. interpretarea doare pe la noi..fiecare cum poate si mai ales cat duce..!!
    oricum ..ideea era super..si ..desii as vrea cu draga inima..sa dau cu subsemnatul..dupa ce am ras 1400 de ron pe caucioace..banca si telefonul pe luna asta..cam chit chit..ceva vreme de acu` inainte.. asta ca sa nu mai zic nimic..ca in ceva luni..vine si casco..si revizia si n- alte cele.. pt moment as vrea sa ma vad in ipostaza in care sa am ceva lei sa mai bag 3 l amarati cat sa mai merg ici colo..
    ai dreptate mihaita..si ..din pacate viitorul suna bine..
    chestia e ..razvan ca ar tre` sa discutia probl asta cu cei care figureaza in respectivul calendar.. insa..e doar parerea" mea. in rest.. mai usor..cu fault urile si alte porcarii.. sincer. nu e loc..si nici fair play.. punct si de la capat. cel mai indicat.!! fara suparare!!

    p.s.: rog sa nu se interpreta..faza cu babetele"..ma uitam doar la cele stiri..si mi au sarit in ochi..opulenta de care dau dovada..unele persj.. pe cand altele..vb aia.. vai de c...l lor..!! insa..na! sa nu existe..semne de ..razvratire"!! ca si ..consemnare postum-!! ;)
    Last edited by neoreal; 17 August 2011, 18:52. Reason: Automerged Doublepost
    SIC CUNNECTANDO REM

    Comment


    • #62
      in concluzie : eu nu am cerut nimanui sa puna niciun banut. eram dispus sa suport totul. dar nici in aceste conditii nu s-au adunat 12 candidati

      rog un moderator sa inchida topicul pe motiv ca nu si-a atins scopul
      Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

      Comment


      • #63
        inca o data respec Razvane pentru ceea ce ai vrut sa faci dar
        Niciodata sa nu te certi cu un idiot deoarece te aduce la nivelul lui si te bate cu experienta!!!!

        Comment


        • #64
          se solicita inchiderea topicului.
          motiv : nu si-a atins scopul
          Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google