Alegeri Organizator Logan Club Ploiesti !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Dau si eu un vot cu Waz, fortza TUTZACHEEEE ,cu toate ca nu am logan se poate confirma ca de cativa ani vin cat pot de des pe la intalniri si toti cei vechi ma cunosc......am asistat si la detronarea lui Marian GMC si acum si la abdicarea lui Mihaitza.....oricum imi pare rau de el ca nu a fost sustinut de toti cand nu a mai putut veni la intalniri si s-a uitat tot ce a facut pentru club. Sincer prevad ca nu or sa mai vina chiar asa de multi al intalniri si s-a produs o ruptura intre membrii.

    Comment


    • #17
      desi pe liviu il stiu demult,sper sa nu-mi poarte pica... pe razvan l-am votat pentru ca pare ca vrea sa se implice neconditionat in activitatea clubului ,initiative,maturitate,etc[dar sa nu uitam ca liviu a participat la f. multe evenimente unde a reprezentat L.C.P.]In procente51% / 49% votul meu a mers la razvan.P.S:lui MIHAITA i-as fi acordat 90% in defavoarea oricarui competitor.Oricum eu din cauza lipsei de la ultimile intalniri nu am inteles motivatia deciziei lui Mihaita.

      Comment


      • #18
        plushu .... cu ce ocazie pe aici?
        Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

        Comment


        • #19
          Eu am renuntat , in primul rand , ca nu mai am timp sa ma ocup de club .. si nu mi se parea corect sa tin de functia asta intr-un mod nedrept .. e timpul ca cineva sa se ocupe mai bine si sa duca clubul mai departe .. iar persoana care o consider mai competenta este Razvan .. de aceea votul meu merge la el .. cu toate ca nu stiu daca o sa mai vrea functia asta ..
          Last edited by MihaitzaMCV; 5 September 2011, 13:23.

          Comment


          • #20
            votul meu este pentru liviu. este un liant pentru club si mai ales isi doreste functia aceasta.

            eu din acest moment ies din cursa... imi pare rau dar o sa va explic duminica la sala.
            Last edited by RAZVAN-005; 5 September 2011, 15:38.
            Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

            Comment


            • #21
              un gest frumos repectele mele mai rar in ziua de azi sa vedem ce vor si membrii
              vopsitorie preturi bune

              Comment


              • #22
                ce scor strans devine aici, amandoi devin de apreciat, scz pt waz,razvan parca are fatza de organizator, waz mai are de crescut.

                Comment


                • #23
                  cu doua posturi mai inainte o sa vezi ca l-am votat pe liviu si m-am retras
                  Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                  Comment


                  • #24
                    imi pare foarte rau sa vad ca sa ajuns iar la vot
                    nu am mai trecut de mult pe la intalniri si nu stiu care este motivul ptr care se alege un nou organizator
                    imi cer scuze ptr cei doi patricipanti la aceasta functie dar eu nu o sa vorez
                    dupa parerea mea mihaita are toate meritele sa ramana in aceasta functie
                    http://www.loganclub.ro/forum/ph_83_myr-t31976.html

                    Comment


                    • #25
                      mihaita este cel care a hotarat sa lase pe altcineva in loc. nu este indepartat de membrii...
                      Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                      Comment


                      • #26
                        Topicul de inchide aici .. felicitari noului organizator !

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google