Spatiu Depozitare Plafon MCV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Eu pot spune ca nu este mare branza acest suport - este asa cum au spus si altii util pentru "hangaralele" copilului - nu le mai tine imprastiate care pe unde - dar ca estetica arata ca naiba - pare asa ca o infundatura. Ma gandesc acum cum sa fac sa il iluminez. Eventual cu o banda cu SMD-uri la 12 v. Cel putin voi creea o lumina difuza, spargand efectul de grota.....

    Comment


    • #77
      ar mai fi o varianta ,ai face si economie la buget ,asa se poarta acum,.........demontezi spatiul ,mi-l vinzi mie si scapi de efectul de grota...........
      http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

      Comment


      • #78
        si uite asa mai faci si un ban gramada..
        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

        Comment


        • #79
          cine vrea sa renunte la spatiu depozitare interior sa ma caute! cite lucruri voi baga eu acolo!!!!

          Comment


          • #80
            Salut!
            Ma bate si pe mine gandul sa-mi pun, dar n-am vazut niciodata un suport montat si doar din poze nu-mi dau seama de gabarit.
            Pe scurt, care e inaltimea lui si nu cumva deranjeaza pe cei care stau in spate -in cazul ca in spate stau oameni maturi, mai inaltuti ;)

            Comment


            • #81
              uite poate te ajuta aceste poze sa te lamuresti ce si cum daca nu fac maine alte poze mai detaliate...si le postez....spatiu este super suficient ca sa pui multe lucruri..eu am 2 haine groase o umbrela mare din aceea lunga,maruntisuri garla..etc....ca sa deranjeze pe pasagerii din spate ..absolut deloc este conceput expre ptr. ei .ptr. ca nu au buzunare pe usile din spate..marginea spatiului ajunge pana in bancheta din spate ,chiar mai in fata cu vreo 30 de cm fata de marginea banchetei..deci e loc berechet si ptr pasageri inalti si foarte inalti....este foarte util ...eu unu ma bucur in fiecare zi de acest spatiu ....
              Attached Files
              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

              Comment


              • #82
                sebi8ta - multumesc mult de poze!
                (faine scaunele si interiorul ;) )
                Acuma am sa fac o simulare cu ceva carton pus in acel loc, sa ma conving ca daca ma plimb pe locurile din spate cu masina mea ) nu o sa am vreo "jena" (dar deja is convins ca nu va deranja).

                Comment


                • #83
                  La mcv se potriveste de minune, dar la berlina nu cred ca este foarte folositor

                  Comment


                  • #84
                    Pai probabil ca nici nu se potriveste la berlina, ca are plafonul mult mai jos.

                    Comment


                    • #85
                      asa este la berlina nu se potriveste absolut deloc....nici nu a fost conceput ptr. o berlina..dara daca se doreste ceva de genul se poate face ..nu e greu daca ai idei ingenioase...am eu in lucru un proiect asa ceva ...
                      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google