Raliul Iasiului 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Pana la urma cum ramane cu raliul? Se mai merge? N-am mai auzit nimic.

    Comment


    • #17
      Tocmai am primit niste vesti proaste in legatura cu munca si anume ca voi lucra in weekend-ul 17-18 septembrie. Steel imi cer scuze daca te-am incurcat dar sunt singurul care poate acoperi zilele respective si nu ma pot invoi.

      Comment


      • #18
        Raliul Iasului inseamna echipa LCI !

        Incet incet ne cam subtiem randurile. Eu inteleg nevoia de bani, asa cum o avem toti, dar sa incercam sa ne mobilizam sa fim macar 10 oameni pe care sa se bazeze LOGAN CLUB IASI in a-si demonstra puterea organizatorica de care a dat dovada in atatea ocazii. Nu vreau sa par insistent dar vreau sa facem ceva cu care sa ne mandrim.....Va multumesc de intelegere.

        My Car

        Comment


        • #19
          Eu ma abonez ! ... de concediu nu mai am parte anu' asta, macar sa fiu de folos in alte parti ... pe la intalniri nu stiu cand mai ajung ...
          http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

          Comment


          • #20
            Raliu.....

            Se pare ca nu am reusit sa facem nimic pentru raliul Iasiului! Din auzite am inteles ca cineva nu ar fi recompensat cum trebuie efortul pe care l-am fi depus. Acum fie vorba dar era mai important participarea decat banii.Asta e....Oricum a fost frumos la Rapa Galbena.....

            My Car

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google