Discutii mai putin serioase ale bacauanilor si nu numai.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    1 BRUTUS
    2 vip_rally
    3 regele
    4 balflo32
    5.carol01

    Comment


    • #17
      VIP_RALLY dupa poze imi dadusem seama ca stai la hotel in jos si lucri la primarie?Sigur ne-am vz si in trafic. abia astept prima intalnire sa schimbam retete de imbunatatiri la masina. sal

      Comment


      • #18
        Originally posted by brutus View Post
        VIP_RALLY dupa poze imi dadusem seama ca stai la hotel in jos si lucri la primarie?Sigur ne-am vz si in trafic. abia astept prima intalnire sa schimbam retete de imbunatatiri la masina. sal
        nu lucrez la primarie si nici la hotel nu stau,sunt din moinesti mai exact , posibil sa ne fi vazut in trafic, mai este in Bacau un logan cu BC-84-MAR , exact invers
        Poate stabilim o intalnire .

        Comment


        • #19
          Din 77 care suntem din bacau cam putina activitate aici.

          Comment


          • #20
            In principiu am fi 6. Incercam o intalnire sa-i incurajam si pe restul ?

            Comment


            • #21
              Vin si eu la voi la intalniri cand sunt acolo.
              Fuarte Nervos !!!

              Comment


              • #22
                Sarbatori fericite,hai sa stabilim un loc si o ora si sa ne gasim,schimbam si nr de tel. In parcare la pista de carting,sau oriunde ziceti.

                Comment


                • #23
                  Total de acord
                  asteptam propuneri de ora si zi
                  as sugera sa asteptam saptamina asta cu 1 mai pt ca lumea e plecata in minivacanta de 1 mai si nu citeste forumul
                  de pe 5 mai incolo cred ca s-ar putea posta propuneri de intilnire
                  s-auzim de bine

                  Comment


                  • #24
                    Ok, avand in vedere ca e 1 Mai propun prima intalnire sambata, 10 Mai, ora 12 la parcarea de la pista de carting. Sper sa ne adunam cat mai multi.

                    Comment


                    • #25
                      Poate ar fi mai bine duminica?! Unii mai lucram simbata!! si pe unde se ajunge la pista de carting? Ceva repere...

                      abs+ 1.4 mpi a/c alb glace

                      Comment


                      • #26
                        Pista de carting e langa CIC, cum vii de pe podul de la Narcisa la intersectia de la Aeroport faci stanga si tot inainte.
                        Modificare: Prima intalnire, duminica 11 Mai ora 12 la pista de carting

                        Comment


                        • #27
                          Ok de acord
                          duminica 11 Mai ora 12 la pista de carting
                          ne vedem acolo
                          s-auzim de bine

                          Comment


                          • #28
                            Ok ajung si eu, cred ca si vip_rally vine cel putin asa a zis pe 30 cand am vorbit cu el l-am gasit acasa dupa masina si pozele postate, nu puteam sa trec prin Moinesti si sa nu il caut.

                            Comment


                            • #29
                              Ma prind si eu in ..hora!!!

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by brutus View Post
                                Ok ajung si eu, cred ca si vip_rally vine cel putin asa a zis pe 30 cand am vorbit cu el l-am gasit acasa dupa masina si pozele postate, nu puteam sa trec prin Moinesti si sa nu il caut.
                                da incerc sa vin si eu, problema e ca sunt student si duminica plec la Iasi dar e in drumul meu.deci am sa ajung

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google