Dacia Logan facelift

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @sebi4fc plastic sigur ...la pretu asta si pt Romania este bun

    Comment


    • O sa vedem la prezentare.. ar fi prea frumos sa fie cauciucat

      Comment


      • Originally posted by sebi4fc View Post
        O sa vedem la prezentare.. ar fi prea frumos sa fie cauciucat
        Ar fi mai degraba misto sa foloseasca un bord derivat din Renault Megane.

        Cat despre face-liftul Dacia arata bine, se vede ca este pe drumul cel bun. In 5 ani cel mai probabil va fi o marca , care va trebui sa fi paranoic ca sa iti iei altceva la acelasi pret.
        Insa sunt si clienti Dacia care ar putea da chiar mai mult bani pe o dacie. Sa faca si ei o versiune Executive care sa aiba dotari premium, cum ar fi multe airbag-uri, cd player incorporat in bord, climatronic cu zona duala, faruri xenon si altele ce le gasesti la alte marci la o diferenta de ceva bani. Io am dat ceva exemplu, de pilda la Honda nici nu folosim zona duala asa ca nu mi-ar trebui asa ceva. Eventual piele in interior si trapa ar fi ceva deosebit. Ar putea incerca o varianta limitata sa vada care e vanzarea, asa au facut si cu ambition si a avut succes, ba chiar au mers mai departe si au facut Prestige care si el are succes.
        Logan Prestige 1.6 16v 105cp stock - 23000km
        Honda 2.0 Accord Executive M/T - 21000KM

        Comment


        • @Andrei Dupa cate vad eu din poza loganului rosu se obs k pt variantele mai dotate oglinzile vor fi vopsite in culoarea caroseriei-as fi vrut eu sa fie altele....

          Comment


          • Oare nu umbla putin si la servo ?? Sa o faca mai usoara ce ziceti??? Stie cineva ceva.???

            Comment


            • Originally posted by SoNyKeL View Post
              Andrei o diferenta de pret? Intre farurile phase1 si phase2???
              Nu o sa fie diferenta mare, de cativa euro poate.

              Originally posted by Logan 4 ever View Post
              Nu stie cineva ce variante de echipare si ce motorizari va avea logan phase deux?
              Tot ca Logan Ph1. Totusi, e un facelift, nu un nou model.

              Originally posted by ciky View Post
              Stiti cumva...va avea volan reglabil si bancheta rabatabila/fractionabila ?
              Volan reglabil vor avea doar echiparile superioare. Bancheta rabatabila mai mult ca sigur nu o sa fie.

              Originally posted by sebi4fc View Post
              Bordu e tot plasticareala sau e cauciucat nu stie nimeni???
              E de plastic, dar mai de calitate, ca la Sandero.
              Cel mai nou proiect auto din România!
              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

              Comment


              • Totusi cred ca va imprumuta echiparile de la Sandero. Se va renunta la Ambition, si cea mai de jos echipare va fi Logan.

                Comment


                • Arata bine masina putem nota un progres. Asteptam cat mai multe modele noi

                  Comment


                  • Interiorul mai exact bordu nu imi place deloc, consola centrala da ideea de masina de categorie inferioara, singurul lucru ce imi place sun fetele de la usi atat.

                    Comment


                    • Daca si bordul asta nu e bun, atunci ia-ti alta masina si nu mai vorbi in necunostinta de cauza, fara sa vezi masina in realitate.
                      Cel mai nou proiect auto din România!
                      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                      Comment


                      • Destul de multe schimbari pentru un face lift. sunt alti producatori care la un face lift schimba doar cateva, macar dacia a schimbat bord, volan, spoilere fata si spate, fete de ushi, faruri, stopuri, portbagaj. eu cred ca va avea un succes mai mare ca loganurile noastre. .
                        sigpic
                        The MVP

                        Comment


                        • Cei de la Dacia ar trebui ca la modelul de baza ( cu aceasta ocazie ) sa includa ABS-ul si servodirectia in standard, chiar daca va trebui sa platim ceva in plus ca doar suntem in anul 2008 !

                          Comment


                          • Banuiesc ca o sa aiba destul de mult succes (arata bine), dar tot astea ale noastre sunt mai frumoase
                            Dacia Logan MCV 1.5 dC 85 CP
                            sigpic

                            Comment


                            • Bine zis.ligheane sunt o gramada. eu tot cu oful meu. de ce se poate la simbol butoane de geam pe portiera si la asta nu. cat poate fi o amarata de trapa?

                              Comment


                              • Io cred ca e marfa frate.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google