LoganClub Campulung

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Adica de paste? cam greu... n-o sa fiu , personal, in zona, dar cand voi ajunge la Braila o sa caut adresa si locatia clubului...drum bun!
    AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

    Comment


    • #32
      Salutare tuturor,ce ziceti...ne vedem la pitesti pe 14 iunie la intailnire( semn intrebare-nu am)
      AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

      Comment


      • #33
        Campulung Muscel Weekend on Wheels - 31 iulie-2 august

        The Hatters si Primaria Municipiului Campulung Muscel impreuna cu Brothers Motorsport organizeaza Campulung Muscel Weekend on Wheels, un concept care transforma doua etape din Campionatul National de Viteza in Coasta Dunlop 2009 intr-un spectacol al adrenalinei si pasiunii pentru sportul cu motor.

        Participantii - pilotii profesionisti din Campionatul National de Viteza in Coasta Dunlop 2009 vor avea ocazia pe parcursul celor doua zile sa isi testeze masinile si indemanarea intr-o competitie a cailor putere la turatie maxima pe un traseu care a intrat in circuitul celor mai spectaculoase etape din campionat.

        Public - Atmosfera de sarbatoare automobilistica asigurata de organizatori precum si numarul mare de pasionati care participa de obicei la aceasta etapa, ne determina sa estimam un numar de aproximativ 10.000 de spectatori. Competitia si spectacolul vor fi la cele mai inalte cote, si vor avea un public numeros asigurat prin activitatile pregatite pentru amatori, oferindu-le ocazia unica de a participa la un eveniment alaturi de piloti consacrati, de a se apropia de acest sport intr-un mod activ, de a vedea demonstratii si de a participa la concursurile pregatite de organizatori, cu premii si surprize pe patru roti.

        Implicarea spectatorilor alaturi de piloti si presa in intreaga desfasurare a evenimentului urmareste popularizarea sportului cu motor, schimbarea perceptiei de competitie exclusivista si atragerea unui numar cat mai mare de participanti si spectatori.

        Comment


        • #34
          Salut.Si eu sunt din Campulung
          MOL

          Comment


          • #35
            ia legatura cu garib si puneti de o intalnire
            fara linkuri externe in semnatura

            Comment


            • #36
              Salut.Haideti sa postam aici cei care suntem din Campulung si imprejurimi,poate ne strangem pentru intalniri.
              MOL

              Comment


              • #37
                Ok hai sa mai stringem cate ceva, ca sunt pe forum vreo 5 loganisti din campulung...
                AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

                Comment


                • #38
                  Salut Garib hai sa ne strangem sa facem si noi de o intalnire la noi in oras,mai am eu niste baieti 2,3 loganuri frumoase poate ca le stii sunt din Visoi,hai sa ne punem de acord poate punem de o intalnire.
                  MOL

                  Comment


                  • #39
                    Din Visoi sunt si eu...Stabilim
                    AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

                    Comment


                    • #40
                      Hai baietii...care ne mai stringem sa ajungem si noi la regionala de la pitesti...treceti-va pe liste si poate ne intalnim si aici in oras
                      AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

                      Comment


                      • #41
                        Cam bate vantul pe aici, si la propriu si la figurat. Si eu sunt din zona.

                        Comment


                        • #42
                          salutare

                          salutare domnilor
                          si eu p'aici
                          Adi
                          AG-06-DGG

                          Comment


                          • #43
                            Care mai esti, care mai poftesti... o intalnire in Muscel!?!

                            Comment


                            • #44
                              Campulungenii nu se inghesuiesc sa mai posteze aici ? AG-32-SKY . Cine este interesat de tuning leduri ceasuri bord.. butoane.. private mess

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by terran75 View Post
                                Campulungenii nu se inghesuiesc sa mai posteze aici ? AG-32-SKY ...
                                Nu este inghesuiala nici la Dacia Logan Forum Club Odorheiu Secuiesc, Jud. Harghita. Aceasta situatie, sincer, nu ma deranjeaza deloc. Voi scrie un anunt aici, daca voi trece candva prin Campulung Muscel (habar n-am cand se va intampla acest lucru). HR-07-VWD.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google