Solutie Navigatie 2DIN Pentru Dacia Logan /Sandero /Duster

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by mariannn View Post
    consola de ph1 difera de ph2?
    cum procedezi in cazul in care masina e in garantie si trebuie montat la service dacia??
    eu nu inteleg de ce te lovesti atata de garantia masinii? eu mi-am montat un casetofon la ei ca deh sa nu pierd garantia masinii si nici macar adaptor pt antena nu aveau si m-au chemat din nou. Dupa ce am platit 50 de ron mai vroiau inca odata 50 de ron sa puna un adaptor.

    Daca ai bani ti-o pui daca nu stai cuminte sa iti treaca garantia si iti montezi
    sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

    Comment


    • #47
      Originally posted by mariannn View Post
      consola de ph1 difera de ph2?
      cum procedezi in cazul in care masina e in garantie si trebuie montat la service dacia??
      Da, consola la ph2 este diferita.Aceeasi consola este si pe Duster.

      Vis a vis de garantie, eu stiam ca nu esti obligat sa mergi la ei daca vrei sa-ti schimbi unitate.Garantia s-ar pierde in momentul modificarilor asupra instalatiei electrice, ceea ce nu este cazul pt acest aparat.

      Am avut clienti cu masini scumpe care dupa ce au iesit cu masinilie pe portile dealerilor , au venit direct la noi pt schimbarea unitatilor stock cu navigatii dedicate.
      In fine , fiecare este liber sa aleaga si sa plece urechea catre cine considera ca-i prezinta mai multa incredere.
      Navigatii dedicate Dacia Logan ph1 / ph2

      Comment


      • #48
        Super ingenioasa chestia aceasta.Din cate am vazut pacra pe sandero din brazilia au montat asa ceva inca din fabrica cu cateva diferente in aranjamentul butoanelor.Astept si eu ca ceilalti colegi poze de pe un PH2 , eventual Duster...
        Astept cat mai multe opinii : PH-22-BFC

        Comment


        • #49
          misto idea dar nui cam jos pt gps? cum conduci cum te uiti la gps este predispus la accidente soferul!

          Comment


          • #50
            Eu cred ca nu sunteti destul de atenti cand puneti astfel de intrebari banale.....
            cum conduci cum te uiti la gps este predispus la accidente soferul!
            Daca ati fi urmarit clipul video de pe you tube ati fi vazut ca are si INSTRUCTIUNI VOCALE in limba romana pt GPS.
            Si apoi nimeni nu sta cu ochii numai in GPS (( eu unul nu stau numai cu ochii in el ,ascult de MARCEL pe unde sa o iau )) nici daca este pus pe parbriz,,ca vorba aia,,cel putin prin Bucuresti ai tot timpul din lume sa vezi harta din timp la semafoare si in trafic bara la bara ca sa numai zicem de faptul ca ai timp si de un film

            Ps,,daca totusi nu va descurcati cu uitatu" la ecran apelati la ""Copilot"" dupa caz de NEVASTA/Prietena,,etc

            Super ideeea asta la logan si adevarul este ca de mult tanjeam dupa astfel de sisteme cand le vedeam pe alte marci auto.
            Cred ca o sa va fac cat de curand o vizita la magazin pt mai multe detalii!

            Psss,,,am vazut pe site ca aveti si o promotie,,,adica camera video pt mers cu spatele este CADOU !! Cat mai este valabila promotia?
            Last edited by Ivan Marian; 24 November 2011, 20:33.

            Comment


            • #51
              Asteptam cu interes pozele cu unitatea montata pe PH2 (Duster).
              sigpic

              Comment


              • #52
                Originally posted by B 96 NLD View Post
                Asteptam cu interes pozele cu unitatea montata pe PH2 (Duster).

                Ok, am adaugat si poze cu navigatie 2DIN Duster.


                Enjoy!
                Navigatii dedicate Dacia Logan ph1 / ph2

                Comment


                • #53
                  arata suuuuuper !
                  Astept cat mai multe opinii : PH-22-BFC

                  Comment


                  • #54
                    Mentionez ca acum unitatea are lumina butoanelor portocaliu ca pe bord si logo cu Dacia
                    Navigatii dedicate Dacia Logan ph1 / ph2

                    Comment


                    • #55
                      Asa arata noul look al butoanelor si logo-ul unitatii.
                      Attached Files
                      Navigatii dedicate Dacia Logan ph1 / ph2

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by Mindrunner View Post
                        Mentionez ca acum unitatea are lumina butoanelor portocaliu ca pe bord si logo cu Dacia
                        putem modifica culoarea ledurilor, fara sa pierdem vreo eventuala garantie????eu unu am luminile albastre la masina si as dorii sa pun si la aceasta navigatie luminite albastre
                        Astept cat mai multe opinii : PH-22-BFC

                        Comment


                        • #57
                          Daca doresti pe albastru nu-i chiar nicio problema pentru ca unitatea este dual lights si intamplator are combinatia portocaliu / albastru. Poti comuta oricand de pe portocaliu pe albastru


                          Vezi poze si filmuletz cu butoanele albastre :Aici
                          Last edited by Mindrunner; 9 December 2011, 16:21.
                          Navigatii dedicate Dacia Logan ph1 / ph2

                          Comment


                          • #58
                            e singul model care se poate monta la logan? as fi interesat de un model care sa aiba si preluarea agendei telefonice! sau ptr model hotaraste fiecare client in parte?
                            sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                            Comment


                            • #59
                              Arata bine orice pus in logan dar e o incurcatura totala.
                              Ideal ar fi sa fie undeva mai sus ca sa vezi mai usor in timp ce conduci..nu sa te uiti pe sub bord sa vezi harta...da' daca romanul si-a montat si in tetiere chiar daca merge singur cu masina de ce nu si-ar pune si in consola ?)
                              Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                              Comment


                              • #60
                                pai de ce nu pui tu mai sus? si daca e mai buna solutia ta, ne adresam tie! pana una alta mai lasa comentariile aiurea...
                                sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google