V-as Ruga Sa Ma Ajutati Cu Ceva Pareri!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Pe langa faptul ca e chiar foarte frumoasa, are si confort peste cele din clasa ei.


    DS5? Aici deja incep sa vorbesc singur, pe strada...
    If it ain't broke, don't fix it!

    Comment


    • #17
      You're not the only one...

      Am urcat intr-un DS5. Pe langa ca e ireal la exterior, interiorul e magnific: tot ce ai nevoie, la indemana, fara inutilisme. Dar toate astea se aduna intr-un pret de cosmar.
      The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

      Comment


      • #18
        30 - 40.000?
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • #19
          La 40.000 poate ajunge un C5 dotat serios.
          If it ain't broke, don't fix it!

          Comment


          • #20
            Revenind la topic eu as alege Honda.Opel cade din start.Singurul lucru care nu imi place la Leon e interiorul mai exact consola centrala.Mi se pare oribila.Dar evo IX,subaru nu te-ai uitat?Sau,alte masini...Sunt destule...Te-ai oprit ..nu stiu...singura de mentionat e Honda in rest...
            sigpic

            Comment


            • #21
              Originally posted by Alin0007 View Post
              Sunt interesat sa achizitionez o masina sport sh. Oscilez intre seat leon cupra, opel astra opc, honda civic type R.
              In special masini cu motoare pana in 2000 cmc si ceva caluti(peste 170).

              De curand mi-a furat inima mazda rx8. Ce parere aveti de aceasta masina? Se merita sau nu? Ce probleme apar la ea? La mine ar avea un rulaj de circa 3-4 sute de km pe luna.
              Astept ceva pareri de la cei ce au, cunosc persoane ce detin asa ceva sau sunt la curent cu mazda. Va raman dator.
              Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

              Avantaj mazda la impozit ca motorul e declarat de 1300 cmc.
              acum depinde ce vrei sa faci cu masina aia sport . Ca daca placerea ta e sa mergi 250 pe autostrada cu ea sau liniute si sa bagi o gramada de bani ca sa o faci sa mearga tare , atunci poti merge pe motorizare turbo ... adica cupra sau astra . Dintre leon si astra , cel mai ok ar fi leonul desi daca e manuala e foarte proasta cutia nu te lasa sa schimbi doar cand vrea ea.Daca vrei aspirat poti merge pe CTR , am vazut unul de vanzare azi dimineata undeva la 8000 , desi eu as merge pe clio sport ), aceleasi performante dar la jumate din bani .Deci din alea 3 as alege CTR Ep3 , nu FN2 .
              La 1995 cm3 , impozitul e undeva la 170-180 lei ...si asigurarea vreo 6 mil /an .
              Last edited by Cristi_Xp; 23 November 2011, 14:51.
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • #22
                Originally posted by Niki B View Post
                Te referi la ultima generatie a fiecarui model?

                Daca da, eu as prefera C5 sau Seria 3, cu un plus pentru Citroen.
                Da, ultima generatie a fiecarui model, masini de 2-3 ani vechime, nu mai mult.
                C5-ul are acea suspensie geniala. Parca pluteste, nu ruleaza, iar ca aspect nici nu mai vorbim...

                Originally posted by Pacco View Post
                Revenind la topic eu as alege Honda.Opel cade din start.Singurul lucru care nu imi place la Leon e interiorul mai exact consola centrala.Mi se pare oribila.Dar evo IX,subaru nu te-ai uitat?Sau,alte masini...Sunt destule...Te-ai oprit ..nu stiu...singura de mentionat e Honda in rest...
                Eu cred ca un Clio RS te-ar coafa tare bine. Ieftina si agitata.
                Last edited by Cezar; 23 November 2011, 19:00. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • #23
                  Vorba lui Cezar.Clio RS nu iti face cu ochiul?
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by Cezar View Post
                    [...]
                    C5-ul imi place (sa te aud Xp-ule). Genial ca aspect, confort, modalitate de rulare, consum si feeling.
                    Sa'l stapanesti sanatos!

                    Ne dai si cateva detalii?
                    If it ain't broke, don't fix it!

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google