Logan Pick Up Tuning

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Trompeto ce esti vorbeste frumos ca nu esti la mata pe tarla aici,si nici nu ne cunoastem si iti permiti sa ma jicnesti,eu n-am facut aluzie in special la tn da vad ca tu esti un nesimtit tupeist.

    Voi cei care aveti functii pe aici ar trebui sa da-ti exemple la altii nu sa uncurajati batjocora si mistourile plus jicnirile care mi leai adus mie,nu stiu daca ai vreu drept,hai sa fim oameni cumpatati ca asa orice marlan stie sa injure si sa spurce.
    Last edited by vladoi; 3 December 2011, 00:41. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • #32
      Originally posted by jambon View Post
      salut baietii,faza tare ca asta iarna prin februarie intr-o noapte pe la 2juma ma lasal butelia si nu miam dat seama intr-un timp mam trezit covrig de kancer ce se lasase si eu si un coleg deal meu in secunda 2 am taiato la soel in masina ca era paralizie rau erau minus 26 pe termometru asa ca aveti gj la gaz de at merg cu 2 butelii la mn una de rezerva .,,,pertroman te salut la mare unde vrei so frigi und.kampezi poate ne intalnim ? orikum pana la vara vreau sami iau cv mai adevarat cu baiei cu alea aleaa cv mai spatioasa si mai dotata tu ce ma sfatuir cv de 1000kg e bun sau e prea frea tiam zis ca vreau cv mai mare a ta cat are eu am dci de 70cp...poate la vara ne intalnim mai multi rulotisti pe undeva prin tara ar fi beton.


      post moderat:
      tradu' si mie ce ai vrut sa scrii aici. am citit de 3 ori sa-mi dau seama, adica timp pierdut aiurea. pe langa limbajul mirc, abia daca ai folosit semnele de puctuatie!
      da si tu o tura pe la Regulament, asta daca vrei sa nu ne certam
      Eu intre cele 2 postari ale tale vad o diferenta majora, deci forumul asta cu tot cu mistourile care se fac pe el te-a invatat pe tine jambon sa scrii. Ai inceput sa folosesti fraze , semne de punctuatie, paragrafe etc.. Degeaba ai invatat sa scrii corect, daca nu o faci intr-un mod civilizat.

      Originally posted by jambon View Post
      Trompeto ce esti vorbeste frumos ca nu esti la mata pe tarla aici,si nici nu ne cunoastem si iti permiti sa ma jicnesti,eu n-am facut aluzie in special la tn da vad ca tu esti un nesimtit tupeist.

      Voi cei care aveti functii pe aici ar trebui sa da-ti exemple la altii nu sa uncurajati batjocora si mistourile plus jicnirile care mi leai adus mie,nu stiu daca ai vreu drept,hai sa fim oameni cumpatati ca asa orice marlan stie sa injure si sa spurce.

      Comment


      • #33
        Crull,eu am fost civilizat colegu ma incitat la vorbe urate eu nu am nimic cu nimeni,acuma nu trebuia sa vii tu cu argumente cu ce am postat eu acum aproape un an,intradevar era primul meu post in care am folosit mai mult jargoane nu stiam exact cum sta treaba pe forum pe atunci,poate si tu ai fost atentionat vreodata de vreo abatere de la regulament,suntem oameni toti gresim, acuma eu stiu ca tie mai aproape maieu decat camasa.De scris am invatat sa scriu la scoala nu pe forum.Numai bine.
        Last edited by vladoi; 3 December 2011, 01:27.

        Comment


        • #34
          mai pune mana si invata cum sa scrii corect...
          ce te`ai basicat asa tare ca ti`a zis carne afumata ? nu sti ce nick ti`ai pus ?

          Comment


          • #35
            Asta mie numele de familie nu e bascalie cum sunteti voi,mai sunteti muti cu reprosuri,mai slabitima oleac cu dumele voastre.

            Comment


            • #36
              Vai ce te-ai asprit la poponel... Usurel ca n-am vrut sa te insult, dar atunci cand ai nick jambon, la ce-ai vrea sa ma gandesc? Uite aici def din dex..
              Te inteleg ca te-ai aprins, dar stai oleaca cuminte bre, ca nu-ti vrea nimeni raul

              Comment


              • #37
                mai in gluma asa, la jambon ii poti spune si carne afumata. Cezar nu a spus-o cu rautate si nici in bataie de joc. ca s-a nimerit sa fie numele tau de familie, fi sigur ca nu a stiut, nici eu n-am stiut si probabil nu ti se adresa asa. ba chiar m-as fi gandit ca id-ul e facut in gluma sau din cauza unei porecle mai vechi.
                spre deosebire de tine care i-ai pasat-o direct "Trompeto ce esti vorbeste frumos ca nu esti la mata pe tarla".

                la fel e alintat si darksid3, intunecatul sau partea intunecata si nu s-a suparat pe nimeni.
                nici eu nun m-am suparat cand mi s-a spus crististrepulea, crististrelulea sau mai stiu io cum.

                later edit
                pana am citit tot de pe aici si am compus postul, Cezar a confirmat tocmai ce spuneam
                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                Comment


                • #38
                  Stiu ce e jambonu,ce dracu cine nu stie de asa ceva,hai sa incheiem aceasta discutie necivilizata ca totusi suntem oameni maturi si daca toti sar certa pe toate thread-urile deschise ce club ar mai fi astaO seara placuta numai bine la toti.
                  Last edited by vladoi; 3 December 2011, 02:21.

                  Comment


                  • #39
                    Plecaciuni domnului Strepulea, cel ce merge cu dci-ul cu 5500 rpm

                    Comment


                    • #40
                      Bineinteles, Cezar fiind mai apropiat de tine Cristi, isi permite glume de astea gen Stepulea si la unii e de inteles ca au mai adaugat sau mancat cateva litere de a iesit strepulea,da la mine carne afumata seamana mai mult a ironie).

                      Comment


                      • #41
                        Si totusi nea` Cezar dece nu inchizi topicul asta?

                        Comment


                        • #42
                          era ironie daca stia ca jambon e numele tau de familie
                          Last edited by crististreulea; 3 December 2011, 10:58.
                          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                          Comment


                          • #43
                            Pana la urma Remy44 ai mai facut ceva la masina ca sunt curios?

                            Comment


                            • #44
                              N-a facut nimic, pt ca ceea ce-si doreste nu se poate face.
                              Sau poate a schimbat ceva boxe.

                              @nea jambon: dumneata esti incapabil sa intelegi ca n-am vrut sa-ti adresez nicio insulta. Nu-i bai, scoatem cutitele

                              SI inchidem.
                              1-0 pt mine

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google