Proiect Pentru Proiectoare DTRL Logan Ph2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Mda, nu conteaza cata lumina face si unde trimite lumina aia, important e sa arate masina frumos cu ea montata.

    Originally posted by Razvy View Post
    Alea in primul rand sunt scumpe, si in al 2-lea rand sunt pur si simplu o bara cu leduri, care o gasesti oriunde
    Noi am vrea sa facem ceva custom, si mult mai ieftin
    Ah, nu stiam ca vrei si bune, si omologate si la 30 de lei. Eu ti-am arat ca se gasesc de calitate.
    Last edited by einstein1984; 8 December 2011, 13:51. Reason: Automerged Doublepost
    Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

    Comment


    • #17
      einstein1984 iti garantez ca lumina va face destula pentru ca se vor folosi led-uri de putere si nu va deranja pe nimeni in trafic pentru ca de asta este proiect,pentru a se face totul ca la carte.

      Comment


      • #18
        când faci ceva serios şi de calitate mai întâi prezinţi proiect
        Dacă dau bani şi pe proiect cu ce mă aleg??aşa mă duc frumos la orice firma de tunarit şi îmi fac custom şi pun ce vrea muşchiul meu şi o mai scot şi negocieri de preţ

        Comment


        • #19
          romeo pentru mai multe detalii intra pe mulaje.ro,sectiunea magazin si ai jos regulament.

          Comment


          • #20
            Originally posted by einstein1984 View Post
            Ah, nu stiam ca vrei si bune, si omologate si la 30 de lei. Eu ti-am arat ca se gasesc de calitate.
            Omologate ? poate voiai sa spui cu autorizare, dar nu omologate. Omologat e ce pune producatorul, in rest e autorizat!
            Si autorizate gasesc o caruta
            Bune si ieftine gasesc in multe locuri crede-ma
            Hombre, e vreo problema daca gasesc doritori in timisoara, sau trebuie sa fie neaparat din iasi ?

            Comment


            • #21
              razvy eu ti-as multumi daca ai gasi doritori din timisoara pot fi de oriunde din tara.daca vrei trimite un pm cu id-ul tau si tinem legatura;).stima

              Comment


              • #22
                Piese Dacia Logan : placa si disc ambreiaj , curea si role distributie , radiator apa , compresor ac , condensor ac , disc frana , caseta directie , pompa inject ,pompa apa , geam oglinda brat bascula fata , bieleta directie , bieleta antiruliu , electro ventilator , far logan , lampa stop , bara protectie
                Attached Files
                If it ain't broke, don't fix it!

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google