Y! Pool Champ Editia II

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cine o sa aiba de jucat cu mine saptamana urmatoare va trebui sa astepte pana sambata seara sau duminica cand voi reveni de la galati ... asta e ... numai bine si sarbatori fercite la toata lumea
    For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

    Comment


    • Sincer mi-am iesit de tot din mana de fiecare data cand am de jucat nu am cu cine..

      Comment


      • Ma bag eu in locul lui rdd ... asa for the fun of it
        sigpicMy ride

        Comment


        • Lasa si un ID de mess... scuze baieti de intarziere, postez acus etapa

          Comment


          • Mai avem etape de jucat?
            :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

            Comment


            • Logic ca mai sunt ... doar ca a luat si organizarea vacanta de Paste ... doar suntem oameni si oricum restante sunt cat cuprinde
              For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

              Comment


              • O alta etapa super-jucata ...




                Deluxe cand poti da-mi un add pe bogdan_webpulse. Restul, jucati!
                Attached Files

                Comment


                • Astept sa joc si meciul actual si restantele

                  Comment


                  • Daca nu ma insel ma ai in lista am si jucat tinere ) ... ma bag in locul lui 30rdd sau lui costin plecat in voiaj ... deluxe_cyber_x @yahoo.com ... astept add-uri

                    buz da-mi add sa jucam partida restanta din etapa 5 a lui rdd ...
                    sigpicMy ride

                    Comment


                    • Crististreulea - Rudy
                      3-0

                      din cine stie ce motiv TM Rudy has signed out. (4/29/2008 5:10 PM) in timpul reprizei numarul 4, recuperam, nu-i problema

                      later edit
                      TM Rudy: bate vantu ma si imi pica netu

                      later edit:
                      crististreulea - Rudy
                      5-1

                      pentru restul de jucatori
                      Last edited by crististreulea; 29 April 2008, 17:44.
                      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                      Comment


                      • Imi pare rau ca ma retrag baietii....dar nu am rezolvat cu pc si nu o sa fie nici prea curand ca nu am timp....asa ca las pe alcineva in locul meu care vrea...din motive tehnice trebuie sa ma retrag....spor la jucat...
                        JUST ME.....30-rdd......

                        Comment


                        • Becudani 5 - 4 ct 07 APV
                          :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

                          Comment


                          • Fratilor .... adu89 ma dispera ... ma facut de 3 ori pana la 5 si nu se lasa ... ma amenintat ca si diseara ma mai umileste ... nu il lasati in campionat
                            For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

                            Comment


                            • Se mai joaca biliard sau au abandonat toti?
                              :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

                              Comment


                              • Originally posted by cristi View Post
                                Fratilor .... adu89 ma dispera ... ma facut de 3 ori pana la 5 si nu se lasa ... ma amenintat ca si diseara ma mai umileste ... nu il lasati in campionat
                                E Bun ,intradevar
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google