Dacia Logan 1.5 Dci Vs. Opel Astra Bertone 1.6 16v

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by Niki B View Post
    Mie imi vine sa rad numai cand vad titlul: comparatie intre 2 masini total diferite, un sedan diesel si un coupe benzinar.
    Daaaaa, super tare topicul asta... (ma rog astea logan versus... in proportie de 60% sunt cam la misto). Propun sa reinviem topicul asta Logan versus Bertone , dar benzinarul de 2.0 L Turbo (192 cai stoc).
    Userul @Loganutzu, tu erai pasionat de topicurile astea...Ia zi,pe bertonele asta (benzinarul turbo de 192 cai) dupa cati metri l-a lasat tatal tau in urma? (ca tu nu ai permis) Cred ca vreo 50 metri, nu?
    Cainele care latra nu musca!

    Comment


    • #47
      uite si dovada

      Comment


      • #48
        auzi draga fOrdiesel vad ca ai 32 de ani,se pare ca nu gandesti pt aceasta varsta ce te mananca sa rascolesti niste topicuri sau posturi total inutile in momentul asta,asa ca sa fi sanatos si lasa-ma in pace ce ai facut ai rascolit tot logan clubul sa vezi pe unde aveam eu posturi sau esti vreunul care a avut ban si a intrat cu alt user...stima si numai bine lasa ironiile ca nu lovesti deloc sa iti traiasca fordul...

        Comment


        • #49
          la 16 ani la alexandria, incerca un tractor "leut" pentru inceput si incepi cu aratul prin curte, ii bagi si 10 filtre sport, ARA la propriu tot! ...

          golf 1.4 - tu vrei in 2012 o masina care o gasesti adusa din germania cu 1.000.000 de km asa..lejer, ca are 10 -11 ani (mai noua n are cum, te am ginit ca n ai bani).

          logan diesel - acceptabila treaba mai ales daca iei unu cu 85cp, are cuplu frumos, consum f mic, la alexandria bati campurile dupa "bomboana saracului" lejer

          bertone?...- 115 cp....la alexandria... pai daca ti-a cazut turbina de pe ia sau un senzor, sau bateria de la telecomanda de inchidere, vinzi tot, amanetezi pamant, cal, porc, grau, ovaz tot...

          incearca logan, clio, chevrolet... d`astea in 4-5000 euro acceptabile la revizii/consum/etc.

          app tu vrei diesel sa arunci si tu motorina de la agregat in masina...sa-i cacarisesti injectoarele. mergi pe benzina ca e sfanta.
          si app daca vrei sa-i pui 2 dungi negre pe centru si iconite multe, nici cai in plus nu-ti da si nici dumnezeu nu te scapa de copac!

          te pupa misu !
          http://www.facebook.com/groups/posesoriLogan/

          Comment


          • #50
            Care e treaba/legatura cu Alexandria, pupaciosule Misu?
            If it ain't broke, don't fix it!

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google