Poti Sa Faci Din Logan Masina Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @dariusdaniel,poti sa sti 1.4 de pe logan fata de alte 1.4 de 75 cai e "RS" .Pai sunt alte masini care la 100 de cai fac suta in 14 sec.Multi dar si eu am zis ca un prost ca loganu are motorizari prea slabe, dupa ce mi-am cumparat loganu mi-am schimbat parerea.
    Last edited by Cezar; 9 November 2010, 13:30.

    Comment


    • salut vad ca voi vreti dintrun amarat de logan 1.4 sa faceti raliu din el mergeti cu el la 3000de rotati si lasatil calm

      salut am si eu un logan 1.4 preference si vreau sami modific compiutarul de bord sa vad consumul si cele lalte optiuni va rog datimi si mie un nr de telefon unde potsa mil fac

      salut am si eu un logan 1.4 preference si vreau sami modific compiutarul de bord sa vad consumul si cele lalte optiuni va rog datimi si mie un nr de telefon unde potsa mil fac
      Last edited by amicu1981; 21 December 2010, 17:20. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • de ce nu il lasi asa cum a venit din fabrica ,lasa-l calm !
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • Deci mai bine il lasi asa, daca ai sa vezi consumu sigur o sa il vinzi.

          Comment


          • doamne , compiutarul mamii lui , mai esti si din bucuresti vad , lasa compiutarul asa ca`l strici.

            Comment


            • Compiutarul meu indica si cand merg pe GPL, stii ce inseamna asta? Ce raliu nene.. adrenalina maxima.
              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

              Comment


              • De ce vrei consum instant? ca ai vazut pe BMW ?
                off: vand compiutar mishto fratzica )

                Comment


                • Originally posted by amicu1981 View Post
                  salut vad ca voi vreti dintrun amarat de logan 1.4 sa faceti raliu din el mergeti cu el la 3000de rotati si lasatil calm

                  salut am si eu un logan 1.4 preference si vreau sami modific compiutarul de bord sa vad consumul si cele lalte optiuni va rog datimi si mie un nr de telefon unde potsa mil fac

                  salut am si eu un logan 1.4 preference si vreau sami modific compiutarul de bord sa vad consumul si cele lalte optiuni va rog datimi si mie un nr de telefon unde potsa mil fac
                  "Vreau sa-mi modific compiutarul si nu gasesc,vreau sa-mi modific compiutarul si nu gasesc , toate cele lalte optiuni sa apeleze la mine"

                  Comment


                  • mare scofala si cu indicarea cons. instantaneu.... si alte alea,alea.... in primul an le mai butonam si eu dar acum ma lasa rece... si daca vad cons. instant...ce... si daca vad cata benz.. mai am si pe el ... ce lasa-l frate asa cum e .. nu merita investitia.

                    Comment


                    • parerea mea ca fiecare conteaza cum isi vede masina .. eu inainte de golan .. am avut o solnitza si vreau sa zic ca ma bufnea rasul cand vedeam la semafor o pisica scria pe spate 1.6 sau 1.8 sa specific nu is de140 de cp ... deci radeam ca un nebun .. si deaia nu am mai vanduto .. care ati fost prin trecere sau stiti am intrat in curba la han in mamaia cu 160 sa ridicat masina in 2 roti am si martori ) care sunt ingroziti si am iesit tot pe 4 roti si tot cu ea intreaga... eu imi vedeam masina ca pe una sport cu toate ca nu era si nu avea modoficari grave .. oricum iubesc solenitza ca si golanu dau in ele pana bate motorul in capota sa schimb viteza ).. loganurile sunt masini reusite daca o inveti sa fie nesimtita si agresiva o sa ai impresia ca ai o masina sport daca schimbi la 2000 de ture atunci iti fac cunostiinta cu tata ca el asa vede un motor sanatos )

                      Comment


                      • intre o masina sport si-o masina condusa ca descreieratul e totusi o mare diferenta. cu prima, luai curba cu 180 pe toate 4 rotile. asa, era cat pe ce sa pupi poarta raiului
                        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google