Pentru Membrii Logan Club Ploiesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    astept propunerile si sugestiile dumneavoastra :

    Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

    Comment


    • #92
      Scuze ca n-am raspuns posturilor precedente ! Asa cum a spus si Mihai (Multumesc !) nu prea am timp sa citesc si pe aici...Doritorii ma pot contacta la telefon. 0752.410.208 - Orange.
      Postul cu "preturi piperate" m-a facut sa zimbesc...Sutele (cred ca sunt deja sute) de colegi care au apelat la serviciile noastre mi-au dovedit ca raportul calitate/pret este corect ! Iar rata extrem de mica de "recall-uri" spune multe despre calitatea lucrarilor.
      Sa aveti numai drumuri bune !
      Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

      Comment


      • #93
        Ridicare automata a geamurilor la inchiderea din telecomanda se face si cu montare de buton de ridicare a geamului cu impuls?
        Module cu impuls la geamuri ma intereseaza daca sunt compacte adica direct in butonul de ridicare sau se pune inaionte de mufa de alimentare a butonului original si din modulul respectiv iesire catre butonul din bord. trimite-mi un mail pe tunezlogan@gmail.com

        Comment


        • #94
          O sa trebuiasca sa ii dai un PM ca nu urmareste sectiunea asta prea des .

          Comment


          • #95
            Multumesc, Mihai, pentru suport ! Te astept in continuare !
            @gogufm : NU mai sunt disponibile module geamuri cu impuls !
            Are dreptate Mihai, va rog contct pe PM ! Multumesc !
            Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google