Folii Auto

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Folii Auto

    Salut am si eu o intrebare: unde imi recomandati sa ma duc sa imi pun folii in CJ, si la ce pret/calitate. Precizez ca as dori si pe fata cele mai deschise.
    Multumesc mult si scuzati daca nu am facut topicul unde trebuia, sau daca mai este unu de acest gen se poate sterge.
    Multumesc anticipat.

  • #2
    Pe aceasta tema mai sunt thread-uri deschise!! Cred ca trebuia sa cauti mai intii si dupa aceea sa treci la actiune!
    Oricum, folie eu iti recomad sa "pui" doar pe "spate"!! Pe "fata" unii au luat amenda
    P.S. Un moderator poate (inchide) muta "discutia"!!

    Comment


    • #3
      Eu ma refeream in Cluj, sincer nu ma intereseaza in alte orase, de aceea am postat la LC Cluj, multumesc de informatie.

      Comment


      • #4
        OK! Sper sa primesti informatia dorita!! Numai bine!!

        Comment


        • #5
          eu zic sa mergi la LLumar, pe dorobantilor, folie omologata

          eu mi-am pus anul trecut cu aproximativ 4 mil spate si luneta

          Comment


          • #6
            lumarul are oferta acum... spate, fata si parasolat 4 milioane jumate daca bine retin.

            poti incerca la skyfol... 3 ani garantie la foliile RS 3,5 fata spate parasolar / st undeva la 4,2 mil 5 sau 7 ani garantie tot asa fata spate parasolar.
            calitate beton, preturi beton, montaj beton... luneta dintr-o bucata ! lucreaza baietii de nota 10 !

            Comment


            • #7
              Si eu recomand Llumar de pe dorobantilor. Acolo mi-am pus acum 2-3 ani cu 350 ron luneta si geamuri spate si sunt foarte multumit.

              Numai bine!
              Work is for people who don't have time to play golf

              sigpic

              Comment


              • #8
                evita orice alta oferta. lumar sau skyfol doar. iti arat folia pusa la alfaromtrans si inca vreo 3 masini cu folii de piata sa vezi cum au ajuns..

                Comment


                • #9
                  Multumesc frumos de indrumari, am rezolvat la skyfol ca la llumar programari , etc. foarte multumit!
                  Attached Files

                  Comment


                  • #10
                    vreau si eu sa.mi pun folie si am o nelamurire, daca se foloseste frecvent dezaburirea se intampla ceva cu folia de pe luneta? ca la un prieten care a ionizat geamurile (tot logan) am vazut ca a lasat dungi
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      eu nu am avut nici o problema cu folia, nu sa dezlipit/lasat urme de la dezaburire. nu stiu sa se intample asta

                      Comment


                      • #12
                        nici eu nu am auzit asa ceva

                        Comment


                        • #13
                          Daca iti pui folie de calitate nu are cum sa ti se dezlipeasca de la dezaburire. Am folii puse de 4 ani si nu am nici o problema cu ele.
                          Work is for people who don't have time to play golf

                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            am folie de aprope 2 ani de la alfaromtrans si nam avut nici o problema cu dezaburirea

                            Comment


                            • #15
                              vikkmanu cat ai dat pe foli si unde leai pus?

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google