Nu A Gasit Nimeni Stopuri Tunate Pt Logan MCV?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    sper sa nu fac accidente cu lovitura in spate, dar sa va vad eu in cazul respectiv de unde aratati la militie omologarea pentru stopuri.

    oare cien o fi de vina in cazul ala?
    Fuarte Nervos !!!

    Comment


    • #17
      Pe cine intereseaza de prosti .. daca fac accident am full CASCO (fara franciza) .. deci nu e o problema .. si gaborul ce poate sa imi faca ? .. sa imi dea o amenda .. in rest .. nu ma da afara din tara

      Dar ma repet .. nu sunt facute negre , ca la unii care nu se vede deloc stopul sau pozitia ( cel putin ale mele ) .. si se vede perfect in spate !!
      Last edited by MihaitzaMCV; 6 January 2010, 17:09. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • #18
        k-ule , ai avut problema cu stopuri dastea de ai ramas cu sechele ? )

        Comment


        • #19
          hehehe inca cu sechele grave ...
          Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

          Comment


          • #20
            Militie?
            Au trecut vremurile alea, sau?

            Comment


            • #21
              Am incercat ceva,diferenta este.. din tot stopul lumineaza doar un punct ziua,iar seara o lumina concentrica
              SP_A0789.jpgSP_A0979.jpg
              sigpic
              Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

              Comment


              • #22
                deci ,in concluzie, nu exista stopuri tunate pentru mcv...

                Comment


                • #23
                  Eu nu inteleg chestia asta .. ca apar din ce in ce mai multe MCV`uri , dar nimeni nu se gandeste sa produca accesorii si pt ele .. ciudat ..

                  Comment


                  • #24
                    sau poate nu are idei de design.Sau poate costa mai mult decit face.In alta ordine de idei ,eu unul as face (nu stiu unde)capacele de plastic de deasupra stopurilor,un al doilea rind de lampi:de pozitie \de ceata\de stop\de toate trei:cred ca se intelege ceva,ceva.

                    Comment


                    • #25
                      am fost si eu prin targuri si nu am gasit absolut nimik; poate in viitorul apropiat o sa gasim si la noi cate ceva pt mcv

                      Comment


                      • #26
                        doar folisate
                        Attached Files
                        Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

                        Comment


                        • #27
                          Am inteles ca se pot modifica dupa gust cele stock. Leduri...si tot ce vrei...nu stiu exact la cine, dar tin minte ca Ran Kolaka (Mioveni) mi-a spus. ;)
                          Domina ca sa nu fi dominat!

                          Comment


                          • #28
                            Stop leduri Logan MCV

                            eu mi-am inlocuit becurile de la semnalizarea spate cu leduri...daca vreti va arat niste poze sa va faceti o idee

                            Comment


                            • #29
                              Si eu pana la iarna o sa vin cu ceva nou .. niste stopuri custom .. la cel mai tare meserias in leduri de pe forumul asta :P

                              Comment


                              • #30
                                asa este

                                Originally posted by NerviiMei View Post
                                am spus ca in locul militiei v-as lua talonul. sunteti inconstienti mai ales cand le faceti geamul fumuriu. si asa se vad prost, cu geam fumuriu si soarele care bate din spate nu se mai vad deloc...
                                sunt de acord fumurii sunt pentru 1310 taranie care nu ajuta cu nimic masina cred ca am depasit nivelul asta???!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google