LoganClub Severin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • LoganClub Severin

    Aici puteti posta cei din judetul Mehedinti.
    sigpic #

  • #2
    Salutare hai sa sparg eu gheata pentru Severin caci cred ca santem ultimul judet fara un fan club Logan asa ca cine vrea sa cream si noi aici la Severin sa posteze aici.

    Mersi si sa ne vedem cat de curand la prima noastra intalnire aici la Severin
    Astept sugesti .
    Opel Vectra A 1995
    Logan Preferance 2009
    Logan Editie Limitata 2014

    Comment


    • #3
      Se pare ca aici la Severin nu sant doritori de intalniri cu toate ca se vad prin Severin foarte multe loganuri conduse de catre tinerii .
      Asa ca nu ma dezamagesc singur si mai astept poate intrun moment o sa mai apara macar un membru si aici la Severin .
      Opel Vectra A 1995
      Logan Preferance 2009
      Logan Editie Limitata 2014

      Comment


      • #4
        incearca sa dai mesaje la toti care sunt din judet... ar trebui cativa sa isi dea interesu

        Comment


        • #5
          @Sorette- Fluturasi pentru inceput, impartiti din parbriz in parbriz...Bafta!
          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

          Comment


          • #6
            Eu sunt din Severin...dispus la intalniri...Nu dispera ca nu sunt membrii..gandeste-te ca orasul e in epoca de piatra de cand a fost nea Dinu primar ..nu avem noi Mac D`,hypermarket si tui vb de club Logan? he he...hai ca macar acum se face Carrefour.....
            Considera ca sunt si eu membru IN.......deci .....

            Comment


            • #7
              hai mah ca aveti parcari unde sa va puteti aduna. e destul sa va vorbiti cu vecinii de cartier si dupa 2-3 iesiri in care sunteti putini o sa vina lumea.
              la padurice, pe langa spitalul judetean, cred ca e loc destul. si acolo sunt mici, bere (fara alcool), aer curat...
              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

              Comment


              • #8
                Sal Skynetmhmh sper ca pe viitor sa ne putem intalni ca sa putem pune si noi bazele unui mic club si la noi la Severin ca de acum santem in epoca market-urilor si hypermarketurilor adica era lui Gherghe si acum o sa avem si noi o parcare incapatoare pt toti fani clubului )
                Opel Vectra A 1995
                Logan Preferance 2009
                Logan Editie Limitata 2014

                Comment


                • #9
                  va doresc multe intalniri, sper ca v-a fii o comunitate frumoasa la voi
                  sigpic #

                  Comment


                  • #10
                    Sper din tot sufletul sa va infiintati si pe viitor poate si o intalnire in Motru cu noi, cei din LC Tg jiu.
                    La cat mai multi membri !!!!!!!
                    sigpicTransport marfa !

                    Comment


                    • #11
                      sorrete ia un pic initiativa,eu zic,ca se poate.fa tu ce ti-a zis Gusi si o sa vezi ca se merita.
                      sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google