Votati Noul Organizator De Intalniri Logan Club Craiova

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    chiar sters si Ionut_cosmin
    Acest sondaj se va termina in 19th April 2012 la 09:36, deci sa nu ne grabim
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

    Comment


    • #32
      nu ne grabim cristi dar pana la urma nu se mai poate schimba nimic la vot pentru ca este diferenta mare si cred ca au votat toti din acest club deci pt mine cel putin votul este ca si inchis.
      sigpic

      Comment


      • #33
        @crististreulea - multumim pt sustinere;)
        Acest sondaj se va termina in 19th April 2012 la 09:36, deci sa nu ne grabim !


        graba strica treaba

        asteptam pana maine!!!

        dupa care urmeaza din cate am inteles CO-ORGANIZATOR+FOTOGRAF OFICIAL LOGAN CLUB CRAIOVA
        Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
        http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

        Comment


        • #34
          sal

          Am intrat de curand in acest club si mi sa propus sa votez si sa imi argumentez votul din cate am inteles Shadow a fost printre fondatorii LCC cu niste ani in urma,LCC-ul a evoluat si a suferit si schimbari,parerea mea si a majoritatea colegilor este ca Shadow este cel potrivit.

          Comment


          • #35
            oficial s-a terminat votul si din cate se pare a fost ales noul organizator al intalnirilor LCC in persoana lui Shadow sa speram ca o sa ne intelegem cat mai bine in continuare si o sa reusim sa atragem si alti membrii in acest grup.
            sigpic

            Comment


            • #36
              Da, s-a terminat...mai trebuie OFICIALIZAREA sau INCORONAREA....cum vreti sa-i zicem !



              Comment


              • #37
                Shadow
                Organizator de Intalniri
                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google