Sigla L.C.V.Jiului,sugestii,poze...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • simplu si frumos si asva am vazut eu ca s-a votat nu cea cu ciocane.. ............................
    Attached Files
    http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

    Comment


    • mat...sigla asta...e identica cu cea actuala greu de crezut...dar asa e...doar ca pe asta scrie si Valea Jiului inclinat...iar la intalniri Marian a venit cu ideea cu ciocanele, eu am aplicato, iar restu au fost de acord. Vi maine la intalnire si lamurim toate treburile...
      Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
      Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

      Comment


      • maine sunt plecat daca ajung repede vin si eu la intalnire.... ok faceti cum vreti voi
        http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

        Comment


        • scuza. am gresit eu asnoapte. azi e intalnirea
          Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
          Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

          Comment


          • oare cat costa acel transport?? 10 lei prin posta??..nu cred k e o avere deci poate poate vin mai repede) vreau sa scap de acel stiker de pe parbriz..sa il pun frumos ca toata lumea deci le vreau cat de repedee)
            Folii Geamuri Omologate.colantari de orice tip!!

            Comment


            • 8 lei stiu ca e rambursu la un kilogram prin Posta romana...iar stickerele nu cred ca au mai mult de 500 de grame...ar veni cam un leu sau doi in plus de caciula...
              Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
              Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

              Comment


              • Salute salute...se pare ca au fost ceva probleme...si am trecut eu pe aici prin Lupeni pe la EchiNox...pretul la 20 bucati sigle (Logan Club Valea Jiului)...si 20 stickere (Logan Club) in total ar veni la 75-80 lei din cate mi-a calculat tanti de acolo.
                Marimea la sigla i-am zis 15 h si 10 latimea...iar la sticker 20 latimea si 10 inaltimea...

                P.S: Nu am dat comanda, doar am intrebat...si as dori sa-mi zica careva daca sunteti de acord...si dimensiunile stikerelor ca nu le stiu...

                EDIT: Ar veni 4-5 lei de persoana...
                Last edited by Ceachy; 11 May 2012, 22:33. Reason: Automerged Doublepost
                Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
                Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google