Sigla si Legitimatia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ete mihaitza ... ca s-a facut si pt tine special una cu MCV si culmea culmilor , chiar masina ta )

    Comment


    • nu ai gresit clubul domnu` cristi..insa tu posezi un loganel in varianta de concept..deci ..mai rar intalnit..fii mandru ca posezi articole unicate..!! pai se poate?!)
      SIC CUNNECTANDO REM

      Comment


      • Adevarul ca ptr tine Cristi ar trebui sa redenumim clubul asta in Logan-Solenza Club
        Eu unul as fi primul care as vota

        Comment


        • eh`..daca reusesc si o aduc pe domnisoara cu solenza..o sa fiti 3 ..mandrii posesori..ca si sf. treime..) cum era..capu` sus...si vant in pupa nu?...si sa fiu sincer..cred ca si eu as vota la fel ;))!
          SIC CUNNECTANDO REM

          Comment


          • Mai baieti...ati cam facut-o lata cu loganu.....eu cand am desenat loganu era cv mai drept, avea bodykit-ul extrem...la-ti modificat si pe ala ...Ma rog...ati facut-o cum va place voua...da va zik k arata mai bn cum o desenasem eu....;) !!

            Comment


            • emile..stai calm..ca nu ia nimeni in deradere conceptul..insa !! pana la urma e vorba de idee si nu de produsul finit..din pacate ..totul se modifica pe lumea asta..si aici fara a face abstract de respectul pt munca" prestata..nu ..chiar deloc! si nu cred ca e nimeni care ar afirma contrariul..insa ca si varianta comerciala si ce poate fii imprimata..merg mai bine cele ..ce au fost postate mai sus. sper ca intelegi ca nu o fost intentionat la adresa ta sau ..alte asemenea. e pur si simplu un cumul de idei care intr o forma finita s au materializat in cele expuse mai sus. oricum se va alege ..dupa un vot unanim si liber exprimat ..si o varianta finala. oricum..in caz ca mai ai si tu alte idei ..de bine" sunt bine venite..nu te mai afecta.. si ..stai linistit. oricum ..ca e bad boy look sau extreme..tot logan ramane ok/?)
              SIC CUNNECTANDO REM

              Comment


              • Ok ....eu doar am incercat sa va ajut cu aceasta sigla....doar mi-am dat cu parerea k mie nu imi pasa cum o modificati puteti sa o faceti cum vreti voi....cum va place! ;)....Apropo Emy vere nu Emil :P

                Si apropo la faza cu bodykit-ul extrem ar fi aratat mult mai belea decat bodykit-ul simplu ;)......voi alegeti !!!
                Last edited by stefano4u; 7 December 2011, 16:52. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • Vezi ca bodykit`uri dastea extreme nu prea se mai poarta

                  Comment


                  • ma scuzi ..vere!!)... cum de mi am permis?!!) o sa tin cont de ..pe viitor ;)
                    SIC CUNNECTANDO REM

                    Comment


                    • eu zic ca ar fii cazul sa punem cum a propus mihai..cele 3 variante..si fiecare sa aleaga.
                      daca nu acum..cand inca e timp..macar sa fie de rontait" pentru la anul.
                      SIC CUNNECTANDO REM

                      Comment


                      • ce se mai aude cu incarcatul variantelor si alegerea ..cum era..the one"? sa speram la mai multe rezultate pe anul asta care vine?
                        SIC CUNNECTANDO REM

                        Comment


                        • o legitimatie si mie ?cine se mai ocupa ?sau sa imi dati un model ca imi fac eu
                          Logan Forum consiliaza nu si repara!
                          [/SIGPIC]

                          Comment


                          • informeaza-te aici:

                            Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                            Comment


                            • multumesc mult domn' Razvan !
                              Logan Forum consiliaza nu si repara!
                              [/SIGPIC]

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google