Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by CataFOF View Post
    ma a fost blat
    1. niculae la ambele faze avea prim planul daca tura motorul , asa a lasat`o usor sa vina aia din spate.
    2. la golurile din corner , nu s`a tinut la marcaj , nici nu s`a sarit la cap cu adversarul , asta ca sa nu para dubios.
    3. la 2-3 ei se aparau , in loc sa atace , ce imi era 2-3 sau 2-4/5
    Cata, vrei sa-ti spun faza aia cu arbitrul care scoate din poarta CFR-ului mingea?
    Vrei sa-ti mai spun cateva faze de cum a castigat CFR toate campionatele de pana acum?
    Vrei sa-ti spun penalty-ul facut de baiatul ala de U Cluj in ultima etapa cu CFR, cand, culmea, a castigat campionatul.

    Ce sa mai vorbim de cfr cand ei N-AU SANGE IN INSTALATIE SA REJOACE UN MECI CU U, si CERSESC 3 puncte la TAS.

    Originally posted by PCH View Post
    E a fost blat...steaua a jucat fenomenal!



    Pe langa fazele alea ale lui Niculae de-a dreptul penibile, au mai fost si niste lovituri libere din preajma careului batute TOTAL AIUREA, faza penalty-ului a fost incredibila iar de golurile din corner ce sa mai zici..daca s-a ajuns pana aici, sportul rege a murit. Si spre final abia se miscau si jucau exclusiv cu mingii lungi, oare cati bani si-au luat si care a fost interesul? Steaua sa aiba un loc mai bun in perspectiva europa league? Ca titlul e la Cluj de mult

    Nu mai insista cu chestia asta ca multi de aici or sa zica ca esti nebun...cu toate ca nu iti trebuie un ochi fin sa iti dai seama. Forumurile da pariuri au VUIT pe tema asta.




    Esti naiv!


    Oricum, eu vreau sa felicit steaua pentru NOUL TITLU DE CAMPIOANA, pentru Finala Europa League si le urez mult succes si miercuri, in finala Cupei contra celor de la Rapid. Steaua are o sansa uriasa sa faca EVENTUL (in adevaratul sens al cuvantului si nu asa cum cred anumiti/majoritatea suporterilor stelemisti ) Daca doar cu blat ne puteti bate, imi e mila de vOI! S-a vazut clar in primele minute ca va sodomizam.
    Auzi, nu faci decat sa fii din ce in ce mai penibil, de fapt, odata ce tii cu pechinezia e de-ajuns.

    Scuze PENIBILE INTR-O DIMINEATA DE VINERI.
    STEAUA TE-A SPULBERAT ASEARA!
    MEDIOCRULE!
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • Imi e mila de tine! Incearca si tu sa nu mai vezi precum calul....si doar in domeniul asta ci in TOATE!

      Foarte bine, felicitari! Dar tot @#$#@ en ghencea!

      Comment


      • Esti un mediocru. Tipic dinamovistic!

        Un fleac, 6 din 6 si meciul din tur a fost blat, tot! Te-am calcat pe cap!
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • Foarte bine! Felicitari pentru cele 6 puncte obtinute in mod ABSOLUT meritat contra noastra...v-au fost de folos pentru a obtine titlul de CAMPIOANA. Multa bafta si miercuri, in FINALA CUPEI. @#$#@$ @#$#@ ce sunteti.

          Comment


          • Alexe si Curtean cred ca nu stiau de blat
            De aia l-a si scos pe Alexe.
            Sunt chestii foarte ciudate in meciul de aseara. Iliev scapa de 3 ori cu aceeasi schema de corner. Nici in DiviziaD nu sunt fundasii asa de naivi.
            sigpic

            Comment


            • @PCH

              Mars ma de-aici. Anul trecut erai cel mai smecher. Nu mai conta nimic pt tine decat sa bati Steaua.
              Acu' te fofilezi, cu finala 3,14zdii . Nu ti-e jena?

              6 din 6 cu tine, Europa League si sansa la titlu, peste tine in CLASAMENT, nu ti-e rusine?

              Te-am SURCLASAT din toate pozitiile.

              Te-am spulberat aseara!
              9! 9! 9!
              sigpic

              Comment


              • Ho fetele ca va vine menstruatia acum!
                Ce-aveti? Nevoie de tampoane?

                Comment


                • Originally posted by yrman View Post
                  Alexe si Curtean cred ca nu stiau de blat
                  De aia l-a si scos pe Alexe.
                  Sunt chestii foarte ciudate in meciul de aseara. Iliev scapa de 3 ori cu aceeasi schema de corner. Nici in DiviziaD nu sunt fundasii asa de naivi.
                  Mie Matei mi s-a parut in plus sau in minus. Am jucat in 10, plus ca la 3-1 nu au facut schimbarile normale si anume Ioooooneeeeeeeeeeeel Daaanciuleeescuuu si poate Tames-Balmes. Eu cred ca asta e si motivul pentur care Danciu nu a jucat, nu vrea sa fie manjit cu blaturi ordinare. Si cand vad APLAUDACI gen pau, mi se face greata. Mai are si o varsta.....nimic nu a inteles din viata asta, a trecut precum gasca prin apa. Sau oaia pe asfalt.....

                  PAU....FELICITARI! Sunteti numarul 1! Ce vrei sa-ti mai zic, CAMPIONILOR?! Sa te fereasca Dumnezeu sa castigam CUPA, vei EMIGRA!

                  Comment


                  • Deci anul trecut zburda si era numai gura de el.

                    Ca daca va batem, ca e lucru SUPREM pentru el, cutare, cutare, cutare. Nu, serios!

                    Acum e blat! Hai lasa-ma, nu ma innebuni!
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • Vad ca ati luat-o pe aratura si aici. Asa cum v-am promis, daca nu va puteti abtine, se inchide taraba, definitiv!
                      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google