O Parere Despre Philips H4 X-Treme Power...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai tu de aia ti-ai luat becuri ? Sa bata mov ? Ca si culoare, este foarte ok, ei se lauda ca bate mai bine si asa si este, diferenta fata de becuri stock este clara. Nu am vazut pe ambalaj sa spuna ca bat alb pur (4300k).

    Dar ca tot veni vorba, culoarea este ceva mai deschisa ca la becurile stock. Ia un logan cu Osram-urile din fabrica si parcheaza-l langa al tau si o sa vezi.
    '08 Logan Prestige PH1 - 1.6 16V - Mineral Blau Pearleffekt

    Comment


    • Originally posted by djcriss_0741 View Post
      Mi-am luat extreme vision 100%,dar sincer nu vad nici o diferenta la culoare fata de cele stock,tot galbenul ala bate, diferenta este ca bate mai tare si atat. Pacat de bani,daca stiam nu imi luam si le-am comandat de la "adresa mama" phiips,direct scoase din fabrica :P.
      Ai sa fi multumit cand o sa vezi ca uiti sa le mai schimbi. Am avut si eu vreo 4 ani pe logan si l-am vandut cu ele!

      Comment


      • Daca te referi la Philips X-treme Vision nu cred ca ai avut 4 ani pe Logan fiindca nu erau pe piata in 2008. Eventual te referi la X-treme Power. Plus ca becurile cu +50-100% nu sunt renumite pentru durata de viata mare, din contra.

        Din cate stiu tin cam 15 000 km (mers cu luminile aprinse non stop). Eu am X-treme Vision cam de 5000km si sunt foarte multumit de ele.
        Last edited by Shakar; 6 June 2012, 22:10.
        '08 Logan Prestige PH1 - 1.6 16V - Mineral Blau Pearleffekt

        Comment


        • Ai dreptate, Power am avut! Si m-au tinut 4 ani, fara nicio exagerare!

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google