Cine Ma Ajuta?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cine Ma Ajuta?

    Caut inele pentru jante dar pentru jantele de logan! Daca stie cineva pe unde gasesc.....
    Attached Files

  • #2
    logan 1.5,85 cp,la turatia de 3000 -4000 ,imi scoate fum negru ,amschimbat toate cele 4 injectoare ?

    Comment


    • #3
      Bre, da ai nimerit-o, precis de la capacele de roti scoate fum negru.

      Comment


      • #4
        la ESENTA ce ii trebe? io vb de capace si el ma ia cu injectoare)))

        Comment


        • #5
          Originally posted by esenta View Post
          logan 1.5,85 cp,la turatia de 3000 -4000 ,imi scoate fum negru ,amschimbat toate cele 4 injectoare ?

          A nimerit si el ca nuca in perete !

          Comment


          • #6
            Originally posted by doru-90-dru View Post
            la ESENTA ce ii trebe? io vb de capace si el ma ia cu injectoare)))
            in ORADEA la TARGUL DE MASINI, ARAD -LAS VEGAS dezmembrari.

            Originally posted by leutzul View Post

            A nimerit si el ca nuca in perete !
            multam de ajutor.

            Originally posted by madi View Post
            Bre, da ai nimerit-o, precis de la capacele de roti scoate fum negru.
            postare-- cine ma ajuta ?,e mai buna o indrumare,un raspuns sau chiar a ignora e mai bine decat a fi rautacios
            Last edited by esenta; 7 June 2012, 17:25. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • #7
              Salut !

              Imi cer scuze ca postez aici dar n-am gasit un thread mai potrivit din zona cluj....

              Am nevoie de un pic de ajutor daca se poate si stie careva dintre voi o adresa aproximativa a bizonului care poseda RENAULT CLIO ALB - CJ 08 ROL - care s-a gandit azi ca ar fi bine sa-mi infunde usa spate stanga si sa plece mai departe...

              Peste o saptamana am drum la cj si as vrea sa-l felicit personal... Pt relatii fac o cinste !
              Drumuri bune si fara cretini in cale ! Multumesc.
              http://www.loganclub.ro/forum/bv_55_wss-t42524p10.html

              Comment


              • #8
                Rog un admin sa inchida threadul asta ca vad ca se apuca toti ''desteptii'' sa posteze pe langa subiect! Va multumesc

                si P.S. aici e logan club prietene, nu politia romana

                Comment


                • #9
                  Merci tare mult de ajutor, esti un adevarat baietzas.... Nu cumva vrei sa-mi dea ban ca am cerut un pic de ajutor ? Decat sa faci pe marele destept mai bine m-ai indruma unde trebuie ...
                  http://www.loganclub.ro/forum/bv_55_wss-t42524p10.html

                  Comment


                  • #10
                    @doru, si-a cerut scuze omu ca nu a postat unde trebuie, nu trebuie sa faci pe duru pentru treaba asta....

                    @dani55wss de ce nu ai mers la politie si sa declari numarul de inmatriculare al masinii respective?

                    Comment


                    • #11
                      @bogdy,
                      faza s-a petrecut la tg mures, eu sunt din brasov iar respectivul cred ca e clujean ... timp de gabori n-aveam, sifon la garda nu sunt si nici martor n-am fost, masina era in parcare.
                      Numarul mi l-a zis altcineva care era parcat in zona si a vazut, deci pt ca nu sunt 100% sigur ca despre ala e vorba as fi vrut sa-l gasesc si sa-i vad masina cam cum arata, si dupaia rezolvam eu mai bine ca militienii.
                      De aceeaa v-am cerut ajutorul, si m-am scuzat chiar de la inceput, numai ca vad ca mai sunt si opariti pe aici... de genul doru dUru... Imi pare sincer rau ca am indraznit sa va cer ajutorul.
                      Si cum zicea si dUru ... se poate inchide ca e degeaba...
                      http://www.loganclub.ro/forum/bv_55_wss-t42524p10.html

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google