Intalnire LoganClub in zona de vest

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Excelent! Doamne ce bine a fost! Frumos film! Mai vrem ! Abia astept a 3-a intalnire nationala!
    Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

    Comment


    • Eu inca mai am "urmari" ale intalnirii. Pe spate, amintire din bazin.
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • Fain Filmul Felicitari Cristi. A meritat asteptarea
        sigpic

        Comment


        • Bine cristiiiiiiiii ;-)

          Comment


          • ) Va pup :*:* Mondial.. Pai nu avea de ce sa puna tot filmul mai frumos ii asa, doar ce ii important super fain filmul imi place;).
            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
            Enter the Matrix

            Comment


            • Pupacios mai esti mai Keanule
              sigpic

              Comment


              • Si io zic la fel. Pupaturi pe forum, pupaturi in "montaj", zici ca suntem la matrimoniale aici.

                funky: schimba omule avatarul ala ca nu se mai uita nimeni la ce scrii
                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                Comment


                • Dada ,asa e blush3:
                  sigpic

                  Comment


                  • Daca nu v-ati plictisit, alte poze facute duminica : plecarea de la Felix, in drum spre pestera ursilor si la pestera, apoi la masa de pranz.
                    Attached Files
                    Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                    Comment


                    • Pfoai, au venit si filmele
                      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                      Comment


                      • Da multumim frumos) Pentru filmulete acuma ca le vad.. Si imi aduc aminte..X vreau inapoi la felix) peste 2 saptamani iara is prezent vine careva?
                        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                        Enter the Matrix

                        Comment


                        • Frumos, Frumos, va multimesc la toti care ati fost, pentru ca m-am simtit extraordinar cu voi si va promit ca voi fi prezent si la urmatoarele intalniri.
                          Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                          Comment


                          • Am uitat sa va spun, cine vrea varianta pe DVD, sa-mi spuna
                            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google