Multe intrebari in urma unei pagube!!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Multe intrebari in urma unei pagube!!!!!

    fratilor am patit o chestie urata dar asta mi a cazut stiva de lemne pe o parte a masinii si a rezultat ce o sa se vada in poze, ce pot face trebuie sa schimb tot sau se poate repara?
    cine are de vanzare o oglinda MCV gri platine sau neagra si un stop MegaDrive ca o sa iau sticla cel stanga, apoi surubul de la bandoul spate stanga
    Attached Files

  • #2
    poze

    alte poze cu bucuria
    Attached Files

    Comment


    • #3
      Urat de tot.Imi pare rau pentru necaz.Aripile se pot indrepta.Le duci la un meserias.Din pacate trebuie sa vopsesti cam multe elemente.Bandoul ala e ieftin;iei altu si il pui tu, iar la oglinda aia nu cred ca mai ai ce sa ii faci.Vad probleme si la portbagaj.A fost afectat cumva?Se deschide se inchide normal?
      sigpic

      Comment


      • #4
        se repara, dar din pacate cu rabdare si cu multi bani,nu fac toate lemnele cat reparatia.imi pare rau pentru tine.am patit-o si eu anul trecut a dat unu cu o caruta inapoi fix in aripa spate stanga.dde atunci incerc sa nu expun masina in anumite locuri.
        Last edited by margelatu; 6 August 2012, 07:34.
        Welcome to the Club, We Have Jackets !

        Comment


        • #5
          salut

          multumesc Pacco si margelatu da aveti amandoi dreptate, culmea e ca domnul care trebuia sa mi faca modificarile (grila tuning, bad boy, portbagaj clean etc) mi a zis Adi vopseste toata masina, se pare ca asa va fi......o sa fie ceva bani, auziti oglinda oare se mai poate repara, ce ar putea fi problema la ea?

          cumpar o oglinda MCv stanga gri platine sau neagra, un stop megadrive stanga
          Last edited by adyxzz; 6 August 2012, 11:46. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • #6
            http://www.loganclub.ro/forum/vand_u...le-t43297.html Are userul oglinda stanga prestige si e si la culoare...
            I changed her oil , she changed my life
            sigpic

            Comment


            • #7
              sal

              merci mult Teo21DIN, o sa vb cu el
              in continuare caut un stop stanga Megadrive,astept oferte.

              Comment


              • #8
                sal

                am rezolvat cu oglinda am luat una d MCV la 100ron cu tot cu transport, mai am stopurile clipsuri am facut rost, nu stiu ce o sa fie, sper ca atunci cand vin ''mesterii'' din concediu sa ne incepem de ea,

                Comment


                • #9
                  Presupun ca nu aveai casco la masina.....urat!

                  Comment


                  • #10
                    sal

                    nuuu PCH ai intuit bine, azi un tipulet de cartier a zis asa, partea stanga plus modificarile mele, 14 mil, toata masina vopsita plus modificarile mele 20mil, acuma intrebare, cat de calitativa o sa fie masina....timpul pentru lucrare 3 saptamani aproximativ.

                    Comment


                    • #11
                      Ca sfat prietenesc, tie si celor care cred ca lor nu li se intampla....casco pentru ea nu face mai mult de 10-13 milioane pe an! Fa-i ca merita! 2000 iti cere pentru vopsit toata masina si indreptat loviturile? Sau doar vopsit?

                      Sent from my GT-I9100 using Forum Runner

                      Comment


                      • #12
                        sal

                        pentru toata masina cu vopsit plus bad boy, portbagaj clean

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google