Campionat-Cea Mai Tare Masina De Pe Forumul LOGANCLUB.RO Editia 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Ii dau un vot de incurajare lui Jockeres' se stiee! De ce? Pentru ca este la inceput cu modificarile, a scos bandouri, manere, semnale, antena (daca n-au fost finante), s-a cam matuit colantul pe ea, cam ieftin dar poate pe viitor se gandeste sa o voCseasca, a tras de capota in jos, a pus becuri Phillips Blue Vision care seamana cu lupe, poate pe viitor sa ii puna niste proiectoare, jantele au fost promotie in targ, iei 4 si primesti 5 cu tot cu prezoane, inele de centrare si gume, totul la 500 RON, folie la sul, a scos incuietoarea de la portbagaj caci au spart-o hotii, iar suspensia am vazut ca s-a stricat, ba urca, ba coboara... cred ca sunt duse amortizoarele de se tot batZaie asa.. lasa ca o repara el... (joke).

    Deci un vot de "incurajare" pentru cel mai tare Logan din Romania, multi bani investiti, suflet, nebunie si ore de munca fara numar iar rezultatul este pe masura!
    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

    Comment


    • #77
      "Un vot de incurajare"!

      Il votez pe Cosmin la "cea mai tare masina de pe forumul LC". Aici chiar nu mai trebuie sa ma justific cu nimic pentru ca se poate observa cu ochiul liber care este treaba cu K Y S -ul.
      Pe c8chil il votez la categoria "cel mai tare comentariu".
      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

      Comment


      • #78
        Votul meu merge catre Nea' Jocker'u !
        Masina e bestiala si .

        off: aleXpeed ti-as da un premiu pentru tot ce ai zis mai sus
        My Ride ! B - 29 - TmT

        Comment


        • #79
          Votat Thejock3r's car. Am urmarit doar descrierile de aici si filmuletul si chiar imi place foarte mult. Este exact genul meu de tunning. Respect Thejock3r pentru munca depusa si spor in continuare la modificari.
          zoom-zoom

          Comment


          • #80
            off-topic,scuzati.ma dar nu pot sa ma abtin,doamne cat am ras knd am vazut comm lui alxspeed,votat cel mai tare comm,bv!auzi u s.a matuit colantul
            Logan Forum consiliaza nu si repara!
            [/SIGPIC]

            Comment


            • #81
              votat kys ul,masina arata super,felicitari!

              Comment


              • #82
                votat kys
                low?!
                Stima,
                dmn

                Comment


                • #83
                  tot respectul pt hmv si matheo...au masini foarte frumoase..dar votul meu merge la cosmin...daca nu avea aeru ala pe ea...era mai grea alegerea
                  low....&.....slow

                  Comment


                  • #84
                    Votat Matheo ( Marius ) masina lui Cosmin e strict show , nicidecum daily drive . E foarte frumoasa a lui Cosmin , nici un obiect de comentat . Dar personal mi se pare ca a lui Marius e mult mai faina din simplu motiv ca o poate folosi zilnic . Parerile nu se discuta . Numa bine va doresc .
                    sigpic

                    Comment


                    • #85
                      A fost totusi greu sa ma hotarasc asupra votului meu.
                      Intotdeauna mi-a placut masina lui Matheo dar, anul acesta a stagnat cu modificarile insa are apreierea mea mereu.
                      Masina lui Cosmin are un mare plus de la mine si este un Logan dupa care se intorc toate privirile insa, mi-am adus aminte ce a spus o data si aici a cantarit mult votul meu.
                      Votul il primeste HMV pentru munca deupsa la masina pe intreg anul si pentru efortul financiar deosebit de mare.
                      Felicitari totusi tuturor participantilor.
                      Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                      Comment


                      • #86
                        votat kys, superba masina..sper sa am ocazia vreodata sa o vad live

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google