Primele impresii la bordul unui MCV dCI 85 hp

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by iveco View Post
    SPIKE sa-l stapinesti sanatos.Eu il am de un an si trei luni si am aproape 20000 km si sunt foarte multumit de MCV-ul meu si este dotat full.ABS-ul este foarte bine echilibrat si m-a scos din niste situatii foarte delicate
    Mai stam de vorba dupa ce treci de 5000 km ,consumul o sa scada si osa-ti fie drag sa pleci la drum lung
    da asta este`..eu am modelul ce nou mcv qu facelift de vreo 4 luni si 7 zile`...ji am 23.000 km ...doar ce am fost la revizie si nu am nici o problema qu el`..si in legatura qu consumul`... pana in 5000 km o sa il ai mai mare putin iar dupa o sa iti skada`...

    Comment


    • sa le stapaniti fara probleme eu am un mcv din 2006 si am inlocuit un singur bec .in tot acest timp .sant foarte multumit de el. sper sa fiti si voi
      sigpic

      Comment


      • am si eu o intrebare. Intre un logan si un MCV ce imi recomandati ca prima masina?
        divorce attorney

        Comment


        • Depinde pentru ce vrei să-l foloseşti !
          Dacă este folosit doar pentru uz personal, clar Logan, dacă ţi-ai propus să cari cu el şi ai genul de activitate cu care te confrunţi aproape zilnic cu astfel de situaţii, îţi recomand MCV !

          Comment


          • Depinde dacă îţi trebuie sau nu acel spaţiu în plus al maşinii şi dacă stai la bloc ce locuri de parcare ai, pt că eu de multe ori nu am parcat mcv-ul acolo unde berlina aş fi parcat-o.
            http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google