Folosire Functie Report!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Folosire Functie Report!

    Rog pe aceasta cale, toti utilizatori, sa foloseasca functia report pt orice abatere de la regulament.
    De-a lungul timpului, au aparut posturi spam, de genul: " data viitoare foloseste alta sectiune", sau " nu mai folosi limbaj mirc" s.a.m.d.
    Desi de-a lungul timpului, nu s-a sanctionat/avertizat acest tip de comportament, nu trebuie a se uita ca este impotriva regulamentului.
    Va multumim ca sunteti vigilenti, insa as dori din partea dumneavoastra, un mic efort, pt a nu mai polua forumul cu remarci gratuite.
    Folositi functia REPORT.

    Ps: Extras din regulament.
    16. Remarcile "paternale" sunt acele remarci facute de catre utilizatorii obisnuiti care se erijeaza în "conducatorul absolut", fara a avea acest drept. Nu trebuie uitat faptul ca cei desemnati sa faca ordine sunt moderatorii

  • #2
    ...eu as mai adauga si folosirea functiei report in mod corect...nu pt. reply sau pm... mai ales pentru utilizatorii noi(odata cu "bine ai venit" sa li se spuna si asta sau ceva de genul...) insa si cei cu ceva posturi mai cad in capcana...

    Comment


    • #3
      Daca aparea in regulament mai trebuia facut topic pe aceasta tema?
      Poate mi-o fur ca nu am dat report...

      Comment


      • #4
        Trebuia facut topic, pt nimeni nu citeste regulamentul, iar tweety tocmai ce a dat exemplu, avand si thread-ul acesta in fata.
        Last edited by Cezar; 24 April 2009, 16:56.

        Comment


        • #5
          Foarte buna initiativa Cezar!
          Se pare ca multi nu folosesc functia asta fiindca ori nu stiu de existenta ei, ori cred ca nu citeste nimeni reporturile.
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • #6
            As merge pe a doua varianta...

            Comment


            • #7
              Eu v-o zic din start: Daca din posturile precedente se ajunge la flame, aveti cartonase rosii
              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

              Comment


              • #8
                ...mda...asa ca ciocu' mic ...si joc de glezne

                Comment


                • #9
                  cine imi poate motiva stergerea unu post la sectiunea regionalelor..
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    eu. care din ele?

                    vorbesc doar de posturile sterse:
                    - primul post era offtopic
                    - al doilea la fel
                    - al treilea tot offtopic
                    - patru offtopic
                    - cinci amenintari
                    - sase offtopic
                    - sapte contine injurii
                    - opt ups, nu mai este opt, intre timp cineva ti-a taiat tot elanul
                    - postul de ieri din nou offtopic si putin ironic
                    Last edited by crististreulea; 29 November 2010, 19:19. Reason: Automerged Doublepost
                    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                    Comment


                    • #11
                      toate topicurile sunt pline de prostii si pe tine tea derajat exact postul ala..toti moderatorii astia gen Cezar trasforma forumul asta intr-o porcarie..
                      Last edited by unknown; 29 November 2010, 19:39.
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Motto: Se urmeaza, se respecta sau .. se cauta alt forum.
                        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by unknown View Post
                          toate topicurile sunt pline de prostii si pe tine tea derajat exact postul ala..toti moderatorii astia gen Cezar trasforma forumul asta intr-o porcarie..
                          Pt toti astia gen Unicul, exista 4 ciuning. Te duci acolo, injuri si ameninti pe cine doresti.

                          Comment


                          • #14
                            Uite asa sunt descurajati oamenii sa posteze. Vii, iti spui of-ul si apare unul care le stie pe toate: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...3&postcount=32

                            Toti sunt prosti si mincinosi, numai el e destept si are o intuitie de invidiat.

                            Si dupa 6 luni primesti email - ”kissfm, esti inactiv pe loganclub, de ce?”

                            Fiti corecti fratilor, vad ca pe topic erau 2-3 moderatori insa nimeni nu a intervenit.

                            Comment


                            • #15
                              Din ce vad cred ca iti arde de gluma. Daca NightBoY a parcat in STATIA RATB si i-a ridicat masina ,,a platit. Tu ai parcat in zona de actiune a unui indicator cu OPRIREA INTERZISA,,ai platit.
                              Un alt coleg pe un alt thread a parcat masina in zona a doua indicatoare cu atentionare RIDICARI AUTO.

                              Acum tu vrei sa va plangem de mila ca ati incalcat VOIT rugulamentul rutier.

                              De aici incolo parcati unde vreti,,,dar ce INTUITIE iti trebuie sa vezi un INDICATOR? Cata stiinta iti trebuie sa iti dai seama ca nu ai ce cauta sa parchezi acolo unde vezi HINGHERI auto?

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google